TwitterFacebook

Podlaskie. Policjanci wzięli udział w akcji „Prędkość” i skontrolowali blisko tysiąc pojazdów

500 przekroczeń prędkości i 939 skontrolowanych pojazdów to wynik wczorajszych (23.10.) działań podlaskiej drogówki pod nazwą „Prędkość”. W akcji wzięło udział w sumie 204 mundurowych z pionu ruchu drogowego.

Podlascy policjanci z ruchu drogowego włączyli się w ogólnopolskie działania pod nazwą „Prędkość”. Mundurowi na terenie całego województwa podlaskiego zwracali szczególną uwagę na przekraczanie dopuszczalnej prędkości, trzeźwość kierujących, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz stan techniczny pojazdów. W sumie funkcjonariusze skontrolowali 939 pojazdów i ujawnili 500 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkości. W akcji wzięło udział w sumie 204 mundurowych z ruchu drogowego.

Policjanci apelują do kierowców, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest między innymi w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz skrzyżowań.

Podlaska policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *