RN
TwitterFacebook

Powiat ostrołęcki: Przerwy w dostawie prądu

Kadzidło, Rzekuń, Myszyniec, Olszewka – mieszkańcy tych miejscowości mogą spodziewać się tymczasowego wyłączenia prądu. Przerwy w dostawie energii mają miejsce od wczoraj do 27 listopada.

Jest to związane z pracami konserwacyjnymi – mówi Katarzyna Burda-Mazurek, specjalista do spraw komunikacji w PGE Dystrybucja oddział w Warszawie”: Na co dzień wzdłuż wszystkich linii energetycznych i przy urządzeniach energetycznych, które służą do zasilania domów i obiektów muszą być prowadzone prace eksploatacyjne, prace modernizacyjne, musimy przyłączać nowe obiekty. Ze względu na to musimy wyłączać zasilanie.

Mieszkańcy mogą być jednak informowani o przerwach w dostawie prądu: Te planowe przerwy są ogłaszane na naszej stronie internetowej co najmniej z pięciodniowym wyprzedzeniem, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy, żeby zajrzeć na naszą stronę chociaż raz i zamówić sobie newsletter. I wtedy na własny mail dostaniemy z wyprzedzeniem informacje, jeśli energetycy zaplanują wyłączenie na danym terenie – dodaje Katarzyna Burda-Mazurek.

Informacje na temat przerw w dostawach prądu znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × two =