TwitterFacebook

Poznaj fakty i mity na temat przebaczenia

Czym jest przebaczenie, czy zawsze wiąże się z pojednaniem i do czego prowadzi życie w nieprzebaczeniu? Na te inne pytania znajdą państwo odpowiedź podczas rekolekcji ‚Przebaczenie jako droga do wolności” organizowanych w Łomży przez wspólnotę Sychar.

Podczas rekolekcji zmierzymy się z faktami i mitami na temat przebaczenia, będziemy rozmawiać o tym czym jest przebaczenie, a czym nie jest. Co w temacie przebaczenia zależy od nas, na czym powinniśmy popracować, a co oddać w modlitwie Bogu – mówi Barbara, liderka ogniska sycharowskiego w Łomży.

Choć rekolekcje organizowane są przez ognisko sycharowskie zwane wspólnotą trudnych małżeństw to zaproszenie na spotkanie przeznaczone jest dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy stan cywilny. To rekolekcje dla wszystkich, którzy mają problem z przebaczeniem, a chcieliby żyć szczęśliwie, w pełnej wolności.

Przebaczenie jest prezentem nie dla sprawcy naszej krzywdy, ale dla samego siebie po to by móc szczęśliwie i spokojnie żyć. Temat przebaczenia dotknął mnie kiedyś osobiście, dlatego wpadłam na pomysł żeby zaprosić do Łomży Mirosławę Pakur i tu, w naszej małej ojczyźnie dać możliwość do pracy nad samym sobą – dodaje liderka.

Mirosława Pakur jest liderką ogniska sycharowskiego w Gdańsku, doradcą małżeństw w kryzysie, prowadzi spotkania, konferencje i wykłady dla kapłanów, doradców rodzinnych i dla osób świeckich. Prowadzi również warsztaty „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia„.

Rekolekcje będą miały miejsce w parafii św. Andrzeja Boboli w dniach od 16 do 17 lutego. Zgłoszeń można dokonać drogą mailową na adres [email protected].

Beata Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *