RN
TwitterFacebook

Przekonaj się, jakim jesteś nawigatorem. Przyjdź na warsztaty!

Dyskusja przy stoliku, projekcja filmu i słodki poczęstunek, praktyczne wskazówki – tak w skrócie będą wyglądały warsztaty małżeńskie organizowane w łomżyńskiej parafii pw. Krzyża Świętego. Po ostatnim rekordowym „Wieczorze dla chcących kochać bardziej” ks. Łukasz Andrzejczyk zaprasza teraz małżeństwa na wyjątkowe spotkanie przy ciastku i dobrym filmie.

Warsztaty multimedialne zatytułowane „Nawigacja w rodzinie” to spotkanie organizowane przez Domowy Kościół diecezji łomżyńskiej z myślą o małżeństwach. Wśród poruszanych wątków będą między innymi: wzmocnienie więzi rodzinnych, rola ojca, wychowanie. 

Formuła spotkania przypomina chrześcijańskie cafe. Każde małżeństwo usiądzie przy swoim stoliku, na którym będą już czekać słodkości, kawa i… zeszyt pracy. Uczestnicy obejrzą film pt. „Nawigacja w rodzinie”, składający się z praktycznych wskazówek małżeńskich i świadectw głoszonych  między innymi przez Jakuba Błaszczykowskiego czy doktora Jacka Pulikowskiego. Przewidziana jest również dyskusja, ale bez pracy w grupach. Świadomie zrezygnowaliśmy z tej formy, aby możliwie najwięcej uwagi pozostało w obrębie małżeńskich stolików – mówi organizator ks. Łukasz Andrzejczyk.

Warsztaty są częścią powstałej w 2012 ogólnopolskiej kampanii „Kibicuj rodzinie”, której celem od samego początku jest organizowanie różnorodnych form wsparcia dla rodziców i małżonków. Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie jestem ważny, gdzie jestem kimś, bez względu na to, ile strzeliliśmy bramek, czy wygramy czy przegramy mecz – to Dom, moja Rodzina. Jestem kibicem tak jak Wy – kibicuję Rodzinie!“ – mówi piłkarz Jakub Błaszczykowski, jeden z propagatorów akcji. Projekt wspierają również Krzysztof Hołowczyc, Radosław Pazura, Krzysztof Ziemiec i Ireneusz Krosny.

Warsztaty małżeńskie “Nawigacja w rodzinie” odbędą się 7 marca w Centrum Katolickim przy parafii pw. Krzyża Świętego. Początek o godzinie 15:00. Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Kontakt:

ks. Łukasz Andrzejczyk 503 796 970

Kancelaria Parafialna  86 216 89 05

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 1 =