RN
TwitterFacebook

Przyłącz się! Trwa zbiórka na respirator dla szpitala w Łomży i Ostrołęce

Caritas Diecezji Łomżyńskiej wspólnie z Fundacją SMS z Nieba prowadzi zbiórkę na zakup respiratora dla Szpitali w Łomży i w Ostrołęce. Zbiórka prowadzona jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Zanurzeni w miłości”. Wesprzeć akcję można drogą internetową wchodząc na stronę zanurzeniwmilosci.pl.

Kochani, dziś rozpoczęta zbiórki ma doposażyć dwa szpitale w respiratory. Szpitale znajdują się dość blisko siebie więc, zbieramy razem. Wpłacane środki rozdzielane są po połowie na jeden i drugi szpital – napisali na swojej stronie organizatorzy akcji. Akcja ruszyła 22 marca i do tej pory uzbierano już pieniądze na 10 respiratorów między innymi w Koszalinie, Szczecinie, Wałbrzychu, Bielsku Podlaskim, Wałczu, a ostatnio w Białej Podlaskiej.

Każdy może się włączyć do tej akcji, wpłacają już od 5 zł. Wystarczy wejść na stronę: zanurzeniwmilosci.pl. Darowiznę można złożyć na stronie poprzez szybki przelew lub tradycyjnie.

Na jeden respirator potrzeba ponad 100 tys. Wszelkie koszty przeprowadzenia tej akcji pokryją organizatorzy z funduszy własnych oraz partnerzy.

Akcję wspiera biskup Janusz Stepnowski i kapłani Diecezji Łomżyńskiej.

 

 

1 komentarz

  1. Meg Odpowiedz

    Papież Franciszek powiedział do młodych: ” weźcie udział w przemianie świata!”. Dlatego zapraszamy tym razem młodych do inicjatywy „Zanurzeni w miłości”. Szczegóły na stronie: http://www.zanurzeniwmilosci.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *