RN
TwitterFacebook

Radość, zwiedzanie, sport. Zapisz się na ferie Caritas!

Są jeszcze wolne miejsca na ferie organizowane przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Zajęcia plastyczne, basen, sport i zwiedzanie – to tylko niektóre atrakcje. Bazą noclegową będzie Ośrodek Caritas Bliźnim w Ptakach niedaleko Nowogrodu.

Oferta przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 16 lat. W programie są między innymi trzy wycieczki, zajęcia plastyczne i warsztaty animacji zabaw. Te warsztaty uczą przede wszystkim integracji i rozwoju grupowego, większego otwarcia się i wrażliwości – mówi koordynator ferii Katarzyna Szklarz. Jednym z głównych punktów wycieczkowych będzie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

W Łomży uczestnicy skorzystają z lokalnych atrakcji – lodowiska, basenu. Wezmą też udział w organizowanym co roku przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej Balu Charytatywnym. Zebrane podczas zabawy maskotki posłużą później jako prezenty dla małych pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Program wypoczynku przewiduje również zajęcia taneczne, grę na instrumentach i czas wolny. Ferie z Caritas rozpoczną się w najbliższą sobotę 18 stycznia i potrwają 10 dni. Szczegółowe informacje udziela i zapisy przyjmuje biuro Caritas Diecezji Łomżyńskiej przy ul. Rybaki 1 w Łomży. Informacje podawane są również telefonicznie pod numerem 86 216 61 17.

pd / fot. Caritas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *