RN
TwitterFacebook

Recepta się nie przydała… modlitwy o uzdrowienie w parafii św. Brunona w Łomży

Uzdrowienia, których Jezus i jego uczniowie dokonywali 2 tys. lat temu, za sprawą modlitwy i wiary mają miejsce także dziś. Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała są coraz częstszą praktyką, wpisującą się w stały program życia wspólnot charyzmatycznych, ewangelizacyjnych i parafialnych. Jedną z parafii diecezji łomżyńskiej, w której cyklicznie odbywają się modlitwy o uzdrowienie jest parafia pw. św. Brunona w Łomży.

Gdy myślę o owocach modlitwy o uzdrowienie przypomina mi się wiele świadectw – mówi ks. Michał Wyszyński z parafii św. Brunona w Łomżymoże zacznę od jednego z ostatnich… Złożyła je kobieta, która miała problemy ze skurczami w mięśniach nóg. Było to bardzo dokuczliwe, mówiła, że w nocy budziła się z bólu. Poszła do lekarza, który wypisał jej leki, ale nim wykupiła receptę znalazła się na Mszy z modlitwą o uzdrowienie. Po modlitwie okazało się, że leki nie są już potrzebne. Po jakimś czasie dawała świadectwo z receptą w ręku, oświadczyła, że dolegliwości całkowicie ustąpiły, że Jezus ją uzdrowił. Innym przykładem uzdrowienia jest uzdrowienie ucha, które dotąd bolało, a w czasie powrotu do domu, po modlitwie o uzdrowienie ból znikną i nigdy już nie wrócił.

W trakcie modlitwy o uzdrowienie Jezus dotyka nie tylko ludzkich ciał, dotyka także serc. Świadczy o tym wiele historii ludzi, którzy w trakcie modlitwy otrzymali łaskę nawrócenia, przebaczenia i wiary.

Na modlitwę przychodzą często osoby, które mają problem z przebaczeniem, które doświadczają trudności w relacjach, w rodzinie. Później te osoby dają świadectwa o przebaczeniu, o pojednaniu, mówią, że relacje w rodzinach zaczynają się diametralnie zmieniać. Mamy też nieraz takie szczególne, piękne obrazy, poznania, np. kapłan, który prowadził modlitwę powiedział, że jest wśród nas kobieta, która podlewała dziś usychające kwiaty. „Jezus pragnie abyś zatroszczyła się o siebie i swoją wiarę tak jak troszczysz się o te usychające kwiaty” – powiedział. Po spotkaniu jedna z kobiet przyszła do zakrystii i przyznała się, że chodziło o nią. Odczytała to jako osobiste wezwanie do pogłębiania wiary – mówi ks. Wyszyński.

Adoracja Najświętszego sakramentu połączona z prowadzoną przez kapłana modlitwą o uzdrowienie odbywa się w parafii pw. św. Brunona w Łomży po Mszy św. o godz. 18.00 w każdy trzeci wtorek miesiąca.

Beata Borkowska

1 komentarz

  1. Emilia Odpowiedz

    I łaske zdrowia dla naszej córeczki o całkowite uzdrowienie jej serduszka o dalsza opieke Bożą i o uzdrowienie mojej duszy. Jezu ty się tym zajmij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *