RN
TwitterFacebook

Region. Pierwszy tweetup w województwie podlaskim [FOTO]

– To spotkanie jest po to, żebyśmy się poznali, wymienili argumentami i podyskutowali niezależnie od tego, jakie mamy poglądy – mówił marszałek województwa podlaskiego, Artur Kosicki rozpoczynając pierwszy w województwie tweetup. Spotkanie odbyło się w ramach akcji “Podlaskie dla Dudy”.

Jest to spotkanie użytkowników Twittera, którzy na co dzień posługują się tym wciąż zyskującym popularność w naszym kraju medium społecznościowym. W 2019 roku liczba dziennych użytkowników Twittera wyniosła 139 milionów.

Nas spotkaniu w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku pojawili się też posłowie klubu Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Ozdoba i Aleksandra Szczudło. Gościem specjalnym wydarzenia była marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Twitter to bardzo szybka informacja. Niektórym wydaje się, że w sieci można pisać wszystko. Bądźmy aktywni w sieci, ale pamiętajmy, że ważna jest też odpowiedzialność. Hejt potrafi bardzo ranić, bardziej niż bezpośrednie uderzenie. Miejmy szacunek dla wszystkich konkurentówpowiedziała marszałek Elżbieta Witek. Dodała, że tegoroczna prezydencka kampania wyborcza jest bardzo długa, większość kandydatów prowadzi ją od lutego.

 

– #PodlaskiDudaTweetup to wydarzenie zorganizowane przez wolontariuszy akcji #PodlaskieDlaDudy. Zaprosiliśmy nie tylko zwolenników prezydenta Andrzeja Dudy, ale też ludzi, którzy chociaż prezydenta nie popierają, chcą w sposób kulturalny i bez emocji porozmawiać, poznać się na żywo. Cieszymy się, że udało nam się zgromadzić ponad 100 osób, co pokazuje, że Twitter w województwie podlaskim ma się coraz lepiej – podsumował Sebastian Łukaszewicz, radny Sejmiku województwa podlaskiego.

Relację z tweetupa można znaleźć na Twitterze wpisując #PodlaskiDudaTweetup

ACz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =