TwitterFacebook

Trwa wizyta kolędowa w parafiach [AKTUALIZACJA]

W jednych parafiach zaraz po świętach, w innych po nowym roku rozpoczyna się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Jedni wyczekują jej z radością, dla innych to przykry obowiązek, jeszcze inni twierdzą, że to tylko strata czasu. Warto pamiętać, iż głównym powodem wizyty duszpasterskiej jest wniesienie Bożego błogosławieństwa do rodziny, poznanie parafian, ich problemów oraz opinii na temat funkcjonowania parafii.

Kapłani zachęcają aby tradycyjnie przygotować w mieszkaniu: krzyż, świece, wodę święconą, kropidło, oraz Pismo święte. Jeśli ktoś nie posiada w domu wody święconej może wlać zwykłą wodę i na początku kolędy poprosić księdza o jej poświęcenie.

Poniżej publikujemy aktualny wykaz kolędy w łomżyńskich parafiach w kolejności alfabetycznej.

Parafia pw. Bożego Ciała w Łomży

28 grudnia – piątek
ul. Śniadeckiego 1 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 2 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 3 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 4 – 1 ksiądz
29 grudnia – sobota
Giełczyn – 4 księży
2 stycznia – środa
ul. Śniadeckiego 5 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 6 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 7 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 8 – 1 ksiądz
3 stycznia – czwartek
ul. Śniadeckiego   9 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 10 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 12 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 14 – 1 ksiądz
4 stycznia piątek –
ul. Śniadeckiego 16 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 18 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 20 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 22 – 1 ksiądz
5 stycznia – sobota
ul. Zawady Przedmieście – 2 księży
ul. Wiosenna od nr 13 do końca z przylegającymi ulicami – 2 księży
7 stycznia – poniedziałek
ul. Śniadeckiego 28 – 2 księży
ul. Śniadeckiego 30 – 2 księży
8 stycznia – wtorek
ul. Staffa 2 – 2 księży
ul. Staffa 8 – 2 księży
9 stycznia – środa
ul. Staffa   4 – 1 ksiądz
ul. Staffa 10 – 1 ksiądz
ul. Staffa   6 – 1 ksiądz + ostatnia klatka z n.10
ul. Przykoszarowa 25 – 1 ksiądz
10 stycznia – czwartek
ul. Konstytucji 3 Maja 2A – 2 księży
ul. Konstytucji 3 Maja 2B – 2 księży
11 stycznia – piątek
ul. Konstytucji 3 Maja 2C – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 2D – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 1   – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 3   – 1 ksiądz
12 stycznia – sobota
od godz. 9.00
Zawady Wieś – 2 księży
ul. Przedwiośnie, Bursztynowa, Wiosenna od nr 1 do 12 – 2 księży
od godz. 16.00
ul. Śniadeckiego 24 – 2 księży
ul. Śniadeckiego 26 – 2 księży
14 stycznia – poniedziałek
ul. Konstytucji 3 Maja 4 – 2 księży
ul. Konstytucji 3 Maja 6 – 2 księży
15 stycznia – wtorek
ul. Konstytucji 3 Maja 5 – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 7 – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 8 – 2 księży
16 stycznia – środa
ul. Konstytucji 3 Maja 9 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 1 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 3 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 6 – 1 ksiądz
17 stycznia – czwartek
ul. Małachowskiego 7 – 2 ksiądz
ul. Małachowskiego 8 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 9 – 1 księży
18 stycznia – piątek
ul. Małachowskiego 11 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 13 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 2 – 2 księży
19 stycznia – sobota
od godz. 9.00
ul. Kołłątaja 1 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 3 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 4 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 5 – 1 ksiądz
od godz. 15.30
ul. Przykoszarowa 15 i potem ul. Kołłątaja 1A – 1 ksiądz
al. Legionów 146 (Wspólnota mieszkaniowa Nasz Dom) – 1 ksiądz
ul. Handlowa + Legionów – 1 ksiądz
ul. Piłsudskiego (mieszkania prywatne w pawilonach handlowych) – 1 ksiądz
21 stycznia – poniedziałek
ul. Kołłątaja   6 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja   9 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 11 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 12 – 1 ksiądz
22 stycznia – wtorek
ul. Kołłątaja   7 – 1 ksiądz
ul. Przykoszarowa 17 – 1 ksiądz
ul. Przykoszarowa 19 – 1 ksiądz
24 stycznia – środa
ul. Kamienna 5 – 3 księży
25 stycznia – czwartek
ul. Przykoszarowa 21 – 1 ksiądz
ul. Przykoszarowa 23 – 1 ksiądz

Parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży

28.12 Piątek
Mazowiecka 2     2 Księży
Mazowiecka 6     2 Księży
Ks. Janusza 6     1 ksiądz

29.12 Sobota
Ks. Janusza 11     1 ksiądz
Ks. Janusza 13     1 ksiądz
Ks. Janusza 14     1 ksiądz
Ks. Janusza 16     1 ksiądz
Ks. Janusza 20     1 ksiądz

02.01 Środa
Mazowiecka 4       2 księży
Ks. Janusza 2       2 księży
Ks. Janusza 4       2 księży

03.01 Czwartek
Ks. Janusza 7       3 księży
Ks. Janusza 8       3 księży
Ks. Janusza 15     1 ksiądz

04.01 Piątek
Ks. Janusza 10     2 księży
Ks. Janusza 19     1 ksiądz
Ks. Janusza 19A   1 ksiądz

05.01 Sobota
Hipokratesa       1 ksiądz
Talesa               1 ksiądz
Zabudowa Jednorodzinna   1 ksiądz
Kazańska 12       1 ksiądz
Kazańska 14       1 ksiądz
Kazańska 24       1 ksiądz
Kazańska 6         1 ksiądz

07.01   Poniedziałek
Ks. Janusza 17   2 księży
Ks. Janusza 9     2 księży
Ks. Janusza 18   2 księży

08.01 Wtorek
Ks. Janusza 12    3 księży
Ks. Janusza 21    1 ksiądz
Ks. Janusza 21A  1 ksiądz
Ks. Janusza 23    1 ksiądz

09.01 Środa
Ks. Janusza 22     1 ksiądz
Ks. Janusza 23A   1 ksiądz
Kazańska 18         1 ksiądz
Kazańska 5           2 księży
Kazańska 11         1 ksiądz
Kazańska 2           1 ksiądz

10.01 Czwartek
Rycerska 3       1 ksiądz
Rycerska 3A    1 ksiądz
Kazańska 3      1 ksiądz
Kazańska 4      1 ksiądz
Kazańska 7      1 ksiądz
Kazańska 26    1 ksiądz
Kazańska 10    1 ksiądz

11.01 Piątek
Kazańska 8     2 księży
Kazańska 9     2 księży
Kazańska 15   2 księży

12.01 Sobota
Kazańska 20   1 ksiądz
Łagody 1         1 ksiądz
Łagody 3         1 ksiądz
Łagody 5         1 ksiądz
Łagody 6         1 ksiądz
Łagody 7         1 ksiądz

14.01   Poniedziałek
Kazańska 28   2 księży
Kazańska 16   2 księży
Kazańska 17   2 księży

15.01 Wtorek
Kazańska 22   1 ksiądz
Sybiraków 9   1 ksiądz
Sybiraków 20 1 ksiądz
Sybiraków 5   3 księży

16.01 Środa
Sybiraków 12   2 księży
Sybiraków 10   2 księży
Sybiraków 7     2 księży
Sybiraków 20A   1 ksiądz

17.01 Czwartek
Sybiraków 22     2 księży
Sybiraków 14     2 księży
Sybiraków 16     2 księży
Sybiraków 6       1 ksiądz

18.01 Piątek
Sybiraków 22A   2 księży
Sybiraków 20B   2 księży
Sybiraków 11     1 ksiądz

19.01 Sobota
Sybiraków 8       1 ksiądz
Niemcewicza 2   2 księży
Niemcewicza 8   1 ksiądz
Szmaragdowa 3 1 ksiądz

21.01   Poniedziałek
Sybiraków 18   2 księży
Łagody 9           1 ksiądz

22.01 Wtorek
Łagody 10         1 ksiądz
Łagody 11         1 ksiądz
Łagody 6A         1 ksiądz

23.01 Środa
Łagody 8                 1 ksiądz
Przykoszarowa 35    2 księży

24.01 Czwartek
Łagody 4C                 3 księży

25.01 Piątek
Przykoszarowa 37   2 księży
Przykoszarowa 33   1 ksiądz

26.01 Sobota
Łagody 12             2 księży
Zawadzka 61       1 ksiądz

28.01   Poniedziałek
Szmaragdowa 2       2 księży
Szmaragdowa 1       2 księży

29.01 Wtorek
Szmaragdowa 5       2 księży
Szmaragdowa 7       2 księży

30.01 Środa
Szmaragdowa 4     3 księży
Małachowskiego 5, Niemcewicza 4   1 ksiądz

31.01 Czwartek
Zawadzka 59           3 księży
Niemcewicza 5       1 ksiądz

01.02 Piątek
Niemcewicza 1       3 księży

04.02   Poniedziałek
Przykoszarowa 31   2 księży
Niemcewicza 3       2 księży
Niemcewicza 6       2 księży
Żeromskiego 8         1 ksiądz

05.02 Wtorek
Niemcewicza 12     2 księży
Niemcewicza 10     2 księży
Żeromskiego 2         2 księży
Żeromskiego 3         1 ksiądz

06.02 Środa
Żeromskiego 4         2 księży
Żeromskiego 3A     1 ksiądz
Żeromskiego 5         1 ksiądz
Żeromskiego 10       1 ksiądz
Staffa 12                   1 ksiądz
Staffa 14                  1 ksiądz

07.02 Czwartek
Staffa 16                 1 ksiądz
Staffa 22                 1 ksiądz
Staffa 18                 1 ksiądz
Staffa 20                 2 księży
Żeromskiego 1       2 księży

08.02 Piątek
Żeromskiego 1A   2 księży
Żeromskiego 1B   2 księży
Żeromskiego   6     2 księży

09.02 Sobota
Zgłoszenia indywidualne


Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej (OO. Kapucyni)

Wizyta-duszpasterska-2019-1


Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Łomży

Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 10.00.
W nawiasie podano ilość kapłanów kolędujących w danym bloku

07.01 Poniedziałek
Ks. Anny 3 (5);
Ks. Anny 1 (2)

08.01 Wtorek
Rycerska 5 (2);
Rycerska 7 (2);
Rycerska 13 (1);
Rycerska 16 I 16a (2)

09.01 Środa
Rycerska 18 ( 2);
Rycerska 20 (2);
Ks. Anny 16 (3)

10.01 Czwartek
Ks. Anny 2 (1);
Ks. Anny 4 (3);
Ks. Anny 5 (2)

11.01 Piątek
Ks. Anny 7 (3);
Ks. Anny 9 (2)

12.01 Sobota od godz. 10.00
Al. Legionów Budownictwo Indywidualne (1);
Ks. Anny 23 I 23a (2);
Ks. Anny 25 I 25a (2)

14.01 poniedziałek
Ks. Anny 10 (3);
Ks. Anny 14 (3)

15.01 Wtorek
Ks. Anny 8 (3);
Ks. Anny 31 (2)

16.01 Środa
ks. Anny 21 (3);
Mazowiecka 3 (3)

17.01 Czwartek
Ks. Anny 27 (2);
Moniuszki 8 (2);
Moniuszki 14 (2)

18.01 Piątek
Mazowiecka 7 (2);
Prusa 3 (2);
Prusa 4 (2)

19.01 Sobota
Szosa Zambrowska i Ks. Anny – budownictwo iIndywidualne (1);
Mazowiecka 5 (2);
Prusa 8 (3)

21.01 Poniedziałek
Prusa 6 (2);
Prusa 10 (3)

22.01 Wtorek
Prusa 9 (2);
Prusa 12 (2);
Prusa 17 (2)

23.01 Środa
Prusa 13 (3);
Prusa 7 (2);
Prusa 18 (2)

24.01 Czwartek,
Prusa 1 (1);
Prusa 2 (1);
Prusa 5 (1);
Prusa 19 (2)

25.01 Piątek
Bema 5 (2);
Bema 7 (2);
Prusa 21 (2)

26.01 sobota
Wyszyńskiego i Spółdzielcza – budownictwo indywidualne (1);
Reymonta 3 (3);
Prusa 11 (1)

28.01 poniedziałek
ks. Anny 29 (1);
Moniuszki 6 (3)

29.01 wtorek
Prusa 15 (3)

30.01 środa
Prusa 23 (3)

31.01 Czwartek
Prusa 14 (3)

02.02 Sobota,
Sikorskiego – budownictwo Indywidualne (2)

04.02 Poniedziałek
Reymonta 1 (2);
Reymonta 2 (2)

05.02 Wtorek
Reymonta 5 (3);
Reymonta 7 (2)

06.02 Środa
Reymonta 5a (3);
Reymonta 11 (2)

07.02 Czwartek
Reymonta 6 (3);
Wyszyńskiego 2 (2)

08.02 Piątek
Reymonta 11a (3);
Moniuszki 2 (2)

09.02 sobota
Mickiewicza – budownictwo indywiualne; Pana Tadeusza; Konrada Walenroda – (2);
Broniewskiego przy garażach; Bema – budownictwo indywidualne (1);
Moniuszki 16 (2)

11.02 Poniedziałek
Chopina 1 (3);
Chopina 2 (3)

12.02 Wtorek
Chopina 3 (3);
Broniewskiego 1 (4)

13.02 Środa
Broniewskiego 2 (3);
Broniewskiego 3 (3);
Słowackiego 1 (1)

14.02 Czwartek
Broniewskiego 1a (2);
Słowackiego 6 (3);
Słowackiego 2 (2)

15.02 Piątek
Słowackiego 9 (3);
Słowackiego 3 (2);
Słowackiego 4 (1)

16.02 sobota
Słowackiego 5 (2);
Słowackiego 8 (3);
Słowackiego 7 (1)

18.02 Poniedziałek
Moniuszki 12 (1);
Moniuszki 10 (2);
Mickiewicza 63 (1)

19.02 Wtorek
Słowackiego 10 (2);
Słowackiego 11 (2);
Wyszyńskiego 2a (3)

20.02 Środa
Zambrowska 102 (2);
Mickiewicza 10 (2);
Mickiewicza 12 (2);
Wyszyńskiego 6 (1)

21.02 Czwartek
Spółdzielcza 29 (2)

 


Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży

3 stycznia
ul. Stroma, Łagodna c 1 kapł.,
ul. Kasztelańska 8 godz. 15.30 – 2 kapł.,

4 stycznia
ul. Rycerska 8 godz. 15.30 – 2 kapł.,
ul. Rycerska 4a godz. 15.30 – 1 kapł.,

5 stycznia
Siemień godz. 9.00 – 3 kapł.,
ul. Sikorskiego godz. 15.00 – 2 kapł.

6 stycznia
ul. Kasztelańska 1 godz. 14.00 3 – kapł.,

7 stycznia
ul. Górna i ul. Szymańskiego godz. 15.00 – 2 kapł.,
Zosin godz. 14.30 – 1 kapł.,

8 stycznia
ul. Zdrojowa i Królowej Bony godz. 15.00 – 3 kapł.,

9 stycznia
ul. Rycerska 10 godz. 15.30 2 kapł., Witosa godz. 15.00 – 1 kapł.,

10 stycznia
ul. Kasztelańska 6 godz. 15.30 – 2 kapł.,
ul. Kasztelańska 4 godz.15.30 – 1 kapł.,

11 stycznia
ul. Kierzkowa godz. 14.30 – 3 kapł.,

12 stycznia
ul. Rycerska 2 godz. 9.00 – 3 kapł.,
ul. Rycerska 4 godz. 14.30 – 2 kapł.,
ul. Rycerska 6 godz. 14 30 – 1 kapł.,

14 stycznia
ul. Owocowa i Szosa Zambrowska godz. 14.30 – 2 kapł.,

15 stycznia
Stara Łomża n/rz godz. 14.00 3 kapł.,

16 stycznia
ul. ks. Anny 22 godz. 15.30 – 2 kapł.,
ul. Boczna godz. 14.30 1 – kapł.,

17 stycznia
ul. Wąska, Królowej Jadwigi, Jagiełły g. 14.30 – 3 kapł.,

18 stycznia
Stara Łomża p/sz ul. Wiejska, Królowej Bony, Krzywa, godz. 15.00 – 2 kapł.,
ul. Górna, Akacjowa  godz. 15.00 – 1 kapł.,

19 stycznia
Stara Łomża p/sz godz. 9 00
Od P. Zalewskich ul. Parkowa – 1 kapł.,
Od. P. Szeligowskich, w ul. Pogodną, Dolną, Wąską, Polną, Złotą – 1 kapł.,
Od. Państwa Kozłowskich w ul. Słoneczną – 1 kapł.
ul. Kasztelańska 2 godz. 15.00 – 2 kapł..


Parafia pw. św. Brunona z Kwerfurtu w Łomży

Środa – 2 stycznia
– Żabia i Fabryczna – 1 ksiądz od godz. 9.00
– Spokojna (od nr 4 i 202) – 2 księży od godz. 9.00
– Bliska i Miła – 1 ksiądz od godz. 15.00

Czwartek – 3 stycznia
– Lipowa (od nr 4 i 109) – 2 księży od 9.00
– Bawełniana, Tkacka – 1 ksiądz od godz.  15.00
– Włókiennicza, Kaszmirowa, Lniarska  – 1 ksiądz do godz. 15.00

Piątek – 4 stycznia
–  Łączna, Jasna – 1 ksiądz od godz. 14.00
– Obrońców Łomży – 1 ksiądz od godz. 14.00

Sobota – 5 stycznia
– Szeroka (od nr 1 i 2) – 2 księży od godz. 14.00
– Malinowa, Przytulna – 1 ksiądz od godz. 14.00

Poniedziałek – 7. Stycznia
– Kwadratowa (od nr1) –  1 ksiądz od godz. 9.00,
– Poznańska (od nr 4) – 1 ksiądz od godz. 9.00
– Polna (od nr 4 i 98) – 2 księży od godz. 15.00

Wtorek – 8. Stycznia
– Kurpiowska – 1 ksiądz od godz. 9.00
– Wojska Polskiego 161A (od nr 1 i 31) – 2 od 16.00
– Bartnicza, Wiśniowa – 1 ksiądz od godz. 15.00

Środa – 9. Stycznia
– Strażacka – 1 ksiądz od godz. 9.00
– Przyjaźni, Promienna – 1 ksiądz od godz. 15.00
– Pułaskiego (od nr 1 i 98) – 2 księży od godz. 15.00

Czwartek – 10. Stycznia
– Jednaczewska (od nr 1) – 1 ksiądz od godz. 9.00
– Kręta  – 1 ksiądz od godz. 9.00
– Wojska Polskiego 161B (od nr 1 i 31) 2 księży od godz. 15.00
– Rzemieślnicza – 1 ksiądz od godz. 15.00

Piątek – 11. Stycznia
– Strzelców Kurpiowskich(od nr 1 i 79) Kanonierska, Kpt. Skowronka, Pułkowa – 3 księży od godz. 15.00

Sobota – 12. Stycznia
– Nowogrodzka(od nr 155, 276, 43 i 50) – 4 księży od godz. 9.00

Poniedziałek – 14. Stycznia
– Wesoła (do nr 101 i 175) – 2 księży od godz. 9.00
– Partyzantów (od nr 2 i 98) – 2 księży od godz. 15.00
– Piwna i Wesoła 117 – 1 ksiądz od godz. 15.00


Parafia św. Michała Arch w Łomży

czwartek 27 XII 2018 r.
godz. 930 – Jednaczewo: 4 ks.:
1. ks. od leśniczówki ul. Leśna, Zielona, Piaskowa
2. ks. od PP. Staniszewskich ul. Wesoła
3. ks. od ul. Łomżyńskiej nr 6 (PP. Rakowskich) i ul. Wesoła
4. ks. od ul. Łąkowa od pierwszych nr;

godz. 1530 – Pl. Niepodległości 15 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Zawadzka – 1 ks

piątek 28 XII 2018 r.
godz. 930 – Jednaczewo: 4 ks.:
1. ks ul. Łomżyńska od PP Pardo do remizy; str nieparzysta i ul Podleśna
2. ks ul. Łomżyńska od PP Jankowskich do remizy; str parzysta
3. ks od początku ul. Łomżyńskiej od PP. Puławskich do końca ul. Szkolnej:
4. ks ul. Łomżyńska od drogi do Kupisk do remizy;

godz. 1530 – ul. Polowa 11 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Nowa i Stara – 1 ks

sobota 29 XII 2018 r.
godz. 930 – Nowogrodzka (d pryw.) – 2 ks
godz. 930 – Stacha Konwy (d. pryw.) 1 ks
godz. 1400 – Łąkowa, Zakątek, Stawowa i Torfowa – 2 ks
godz. 1400 – ul. Projektowana – 1 ks

niedziela 30 XII 2018 r.
godz. 1400 – ul. Polowa 17 – 2 ks
godz. 1400 – ul. Marynarska – 1 ks

poniedziałek 31 XII 2018 r.
godz. 930 – ul. Dworna (Sikorskiego – Giełczyńska) – 3 ks

środa 2 I 2019 r.
godz. 1530 – Os. Boh. M. Cassino 1 – 2 ks
godz. 1530 – Os. Boh. M. Cassino 2 – 2 ks

czwartek 3 I 2019 r.
godz. 930 – ul. Bernatowicza 5 i 9 – 1 ks
godz. 1530 – Os. Boh. M. Cassino 3 – 2 ks
godz. 1530 – Os. Boh. M. Cassino 4 – 2 ks

piątek 4 I 2019 r.
godz. 1530 – Al. Leg. 32A, 32B i 32C – 2 ks
godz. 1530 – ul. Krótka, Długa 12 – 2 ks

sobota 5 I 2019 r.
godz. 930 – ul. Kierzkowa i Klasztorna – 2 ks
godz. 930 – Senatorska, Szkolna, J. z Kolna, Ziel. – 2 ks
godz. 1400 – ul. Dworna 23 i 23A – 2 ks
godz. 1400 – ul. Sadowa 4, 6 i 8 – 2 ks

niedziela 6 I 2019 r.
godz. 1400 – Al. Legionów (d. pryw.) – 1 ks
godz. 1400 – ul. Dworna 1 – 2 ks

poniedziałek 7 I 2019 r.
godz. 930 – ul. Sikorskiego (od Al. Legionów do ronda) – 2 ks
godz. 1530 – Al. Legionów 5 – 2 ks
godz. 1530 – ul. M.C. Skłodowskiej 2 – 2 ks

wtorek 8 I 2019 r.
godz. 1530 – Dmowskiego 1, Al. Legionów 34B i 36A – 1 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 2 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 2A – 1 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 2B – 1 ks

środa 9 I 2019 r.
godz. 930 – Sikorskiego (od mostu) i ul. Wąska – 1 ks
godz. 1530 – ul. Polowa 55B – 2 ks
godz. 1530 – ul. Wojska Polskiego 31 – 1 ks
godz. 1530 – ul. 3 Maja 2 i 6A – 1 ks

czwartek 10 I 2019 r.
godz. 930 – ul. 3 Maja (st. bud.) – 1 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 4 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 6 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 8 – 1 ks
godz. 1530 – ul Kopernika 6 – 1 ks

piątek 11 I 2019 r.
godz. 1530 – Pl. Pocztowy 2 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Polowa 6, 19, 13 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Ogrodowa – 1 ks
godz. 1530 – Dworna (Giełczyńska.- Al. Legionów bez bloków) i ul. Długa (st. bud.), Sienkiewicza – 1 ks

sobota 12 I 2019 r.
godz. 930 – Chętnika, Raginisa, Glogera, Żwirki i Wigury, Cibor. – 4 ks
godz. 1400 – ul. Długa 18, 20, 22, 24 – po 1 ks.

niedziela 13 I 2019 r.
godz. 1400 – ul. Polowa 15 – 2 ks

poniedziałek 14 I 2019 r.
godz. 1400 – ul. Polowa 33 – 2 ks
godz. 1400 – ul. Polowa 35 – 2 ks

wtorek 15 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Stacha Konwy 2 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Stacha Konwy 6 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Stacha Konwy 8 – 1 ks

środa 16 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Wojska Polskiego 25 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Wojska Polskiego 27 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Wojska Polskiego 29 – 2 ks

czwartek 17 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Polowa 51B – 2 ks
godz. 1530 – ul. Polowa 53A – 2 ks

piątek 18 I 2019 r.
godz. 930 – W. Pol. (st. bud.) i Polowa (26- 65) – 3 ks
godz. 1530 – ul. Dworna 35 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Bernatowicza 7 – 1 ks

sobota 19 I 2019 r.
godz. 930 – Kopernika (d. pr.), Al. Legionów 11-15 – 1 ks
godz. 930 – ul. Giełczyńska, St. Rynek i Farna – 1 ks
godz. 930 – ul. Piękna 7 – 1 ks

poniedziałek 21 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Wiejska 3 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Wiejska 5 – 1 ks
godz. 1530 – ul. Wiejska 5A, 5B, 7, Piękna 5 – 1 ks
godz. 1530 Pl. Kościuszki, Wiejska 4, 6, 8, Piękna 3 – 1 ks

wtorek 22 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 3 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Dmowskiego 5 – 2 ks

środa 23 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Nowogrodzka 6 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Piękna 1 – 2 ks

czwartek 24 I 2019 r.
godz. 1530 – ul. Piękna 11 – 2 ks
godz. 1530 – ul. Piękna 13 – 2 ks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *