RN
TwitterFacebook

Sport. Zawodnicy PREFBETU Śniadowo Łomża w wysokiej formie

Lekkoatleci z klubu „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża nadal są w wysokiej formie. Tym razem odwiedzili stadiony w Piasecznie i Warszawie.

W ramach VIII Piaseczyńskiej Piątki oprócz biegu na 5000m rozegrano również kilka krótszych dystansów w których biegacze PREFBETU odgrywali główne role. Bieg na 400 pań wygrała Martyna Krawczyńska (58,61) a wśród panów na tym samym dystansie całe podium zajęli sprinterzy z Łomży. Na dystansie 1500 metrów panów zwycięzcą został Szymon Macioch(UKS Liceum Sportowe Łomża-4:29,61) a w biegu głównym na 5000m po pasjonującej walce drugie miejsce wywalczył Rafał Pogorzelski, który poprawił rekord życiowy aż o 24 sekundy uzyskując czas 15:08,62.

Na drugi dzień na stadionie AWF w Warszawie kolejny świetny występ zanotowała Martyna Krawczyńska, która w biegu na 800metrów zajęła trzecią lokatę z nowym rekordem życiowym(2:17,63). Również na ty samym dystansie Martynie „życiówki” pozazdrościł Dawid Likwiarz a jego nowy rekord życiowy to 1:56,28. Na tych samych zwodach bieg młodzików na 200 metrów wygrał Bartosz Rogiński(24,65)