RN
TwitterFacebook

Strona internetowa Diecezji Łomżyńskiej w nowej odsłonie

Aktualizowana, w pełni responsoryjna i przejrzysta. Po miesiącach pracy w sieci zadebiutowała właśnie nowa strona internetowa Diecezji Łomżyńskiej. 

Strony internetowe to ważne źródło informacji o poszczególnych instytucjach i nie tylko. Nie inaczej jest z Diecezją Łomżyńską. Dzisiaj (5.02.) po kilku miesiącach prac udostępniony został nowy wygląd strony. Zmiana jest kolosalna. Strona jest całkowicie responsywna tzn. jest dostosowywać się rozmiarem do urządzenia, na którym przeglądamy treści internetowe. Dzięki temu bez większych przeszkód można korzystać z niej w laptopie, smartfonie, czy tablecie. 

Na stronie znajdują się wszystkie potrzebne informacje, od aktualności diecezjalnych i komunikatów kurii po przegląd parafii. 

red. pg

3 komentarzy

 1. Wierny Odpowiedz

  Szkoda ze zmiany personalne w diecezji stały się najmocniej chroniona tajemnica i nie są publikowane.

  1. jak nie jak tak Odpowiedz

   Tak, to prawda. To jest strach przed światem traktowanym jako zło, a nie dzieło Boże (dziś w liturgii mszalnej mieliśmy opis stworzenia świata – Bóg ocenił go jako dobry). Ale na tej słabej (tak, tak!) stronie internetowej są już dane personalne zaktualizowane. Nie w 100 %, ale coś blisko tej liczby.
   Kuria nade wszystko potrzebuje poważnych zmian personalnych. Jestem przekonany o tym na 100 %. Te zmiany to byłoby takie otwarcie okien, by wpuścić świeże, ożywcze powietrze…

 2. Duszpasterz Odpowiedz

  Księże Marku. Może ksiądz by chciał wspomóc pracę i redakcję nowej strony diecezji łomżyńskiej? Bo krytyka jest owocna kiedy samemu coś daje się z siebie dla innych. A będąc kapłanem, tak wykształconym, wart się zaangażować. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 2 =