RN
TwitterFacebook

Święta Bożego Narodzenia z Radiem Nadzieja

Zapach piernika, keksa, sernika już pewnie roznosi się po domach. Ostatnie porządki i zakupy zaplanowane. A my dla Państwa planujemy wyjątkowe transmisje na antenie Radia Nadzieja.

Najpiękniejsze kolędy, wzruszające aranże, wyjątkowe głosy. To wszystko usłyszą państwo już jutro (24.12.). Zaczynamy po 18.00 transmisją koncertu “Narodziny Nadziei”, który został zarejestrowany w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Grajewie.

Słuchajcie, oglądajcie i śpiewajcie!

Koncert powtórzymy w Boże Narodzenie o 18.15.

Zapraszamy też do wspólnej modlitwy:

  • 25.12 o 10.00 na naszej antenie transmisja Mszy świętej z łomżyńskiej Katedry.
  • 26.12 o 10.00 zapraszamy na transmisję Mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Małym Płocku, a 27.12, również o 10.00 transmisja zostanie przeprowadzona z łomżyńskiej Katedry.

W Wigilijny wieczór (19.30) Mirek Dziewa zaprasza na świąteczne wydanie audycji Bliżej Jazzu, w której opowie i zaprezentuje najpiękniejsze kolędy w jazzowej oprawie.

Oprócz koncertu kolęd polecamy aż kilkanaście reportaży przygotowanych przez naszą redakcję. Jakub Trochimowicz zaprosi Państwa w podróż z “Kolędą dookoła świata”, Beata Borkowska przetestuje świąteczne receptury, a Katarzyna Polewko sprawdzi czym współczesna święta różnią się od tych dawniej. Do tego Mateusz Święcicki przeprowadzi nas przez świąteczne zwyczaje na Kurpiach. To nie koniec, bo razem z Ewą Karpińską odwiedzimy Dom z Sercem w Komorowie, a ks. Mariusz Szulc zabierze nas za mury Zakładu Karnego. Sylwia Winnik w rozmowie z Anną Czytowską opowie jak wyglądały święta w czasie II wojny światowej, a ks. dr Marcin Sobiech o św. Szczepanie, którego będziemy wspominali 26 grudnia. Materiały będą do odsłuchania także na naszym portalu. Wszystko z towarzyszeniem najpiękniejszych polskich kolęd w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach.

W te święta bądźcie państwo z nami!

BB/red. pg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 2 =