RN
TwitterFacebook

Taniec i rekolekcje. Noworoczna Oaza Modlitwy. Dołączysz?

Są jeszcze wolne miejsca na Noworoczną Oazę Modlitwy. To Rekolekcje połączone z bezalkoholowym balem sylwestrowym. Połączenie modlitwy i zabawy rokrocznie organizuje Ruch Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej.

Noworoczna Oaza Modlitwy to doskonała oferta dla wszystkich, którzy chcą w skupieniu podsumować miniony rok, nowy rozpocząć z chrześcijańskim przytupem, a przy okazji nawiązać nowe znajomości i poznać ciekawych ludzi. Spotkanie rozpoczyna się 29 grudnia. Wspólna modlitwa, adoracja, lektura Pisma Świętego, ale też zabawy integrujące, koleżeńskie przygotowywanie posiłków – to tylko wybrane punkty programu.

Całość organizujemy pod hasłem „Zburzyć mury Jerycha” – mówi ks. Dawid Kulesza współorganizator i moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie –  Chodzi o bariery, które w ciągu mijającego roku powstały między nami a Bogiem i drugim człowiekiem. To ostatni moment! Duchowny dodaje, że rozpoczęcie Nowego Roku w atmosferze zgody i pokoju to podstawa duchowej pomyślności i radości. Można zapisać się wyłącznie na bal sylwestrowy lub same rekolekcje. Jest taka możliwość, szanujemy każdy wybór – podsumowuje ks. Dawid Kulesza.

Zaproszenie kierowane jest do osób powyżej 15 roku życia. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym im. Świętej Rodziny w Łomży, zaś Sylwester na parterze znajdującego się obok budynku byłego Instytutu Teologicznego przy ul. Sadowej 3. Zapisy na stronie internetowej Ruchu Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − seven =