TwitterFacebook

Tragiczny piątek na drogach w powiecie grajewskim

W piątek przed godziną 22 na drodze krajowej nr 65 w okolicy Koszarówki pod Grajewem doszło do tragicznego w skutkach wypadu drogowego. W zderzeniu z łosiem zginął motocyklista.

Jak relacjonuje portal internetowy grajewo24.pl jadący jednośladem mężczyzna uderzył w przechodzącego przez jezdnię łosia. Zderzenie było tak silne, że fragmenty maszyny znajdowały się na odcinku przeszło 200 metrów. 28-letni mieszkaniec Białaszewa zginął na miejscu.

To nie jedyny wczoraj wypadek z udziałem motocyklisty, do jakiego doszło w okolicach Grajewa. Wcześniej, około godziny 19:15 na drodze gminnej w miejscowości Bęćkowo (gmina Szczuczyn) doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch motocyklistów. Jeden z nich wymusił pierwszeństwo w wyniku czego doszło do zderzenia motocykli.

O sile uderzenia świadczyć może fakt, że poszkodowani znaleźli się kilkadziesiąt metrów od początkowego miejsca zdarzenia. Poszkodowani zostali mężczyźni w wieku 17 oraz 19 lat. Obaj są mieszkańcami okolicznych miejscowości. Młodszy z nich w stanie poważnym odwieziony został do szpitala w Grajewie. Starszy doznał poważniejszych obrażeń i w stanie krytycznym, po dwukrotnej reanimacji przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Białymstoku. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy śledczy. 

Źródło: grajewo24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *