RN
TwitterFacebook

Trwają zapisy na męskie rekolekcje

Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży, jak co roku w czasie ferii zimowych, organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej. To czas przede wszystkim pogłębienie swojej relacji z Bogiem, oraz pomoc w rozpoznawaniu życiowego powołania.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, w dniach 26-28 stycznia 2018 r. (piątek – niedziela) i są skierowane do młodzieży męskiej klas pomaturalnych, szkół średnich i gimnazjalnych.

Codziennie zadajesz sobie wiele pytań – piszą w zaproszeniu organizatorzy. Nad niektórymi długo się zastanawiasz. Szczególnie ważne są pytania dotyczące istoty Twojego życia: Kim jesteś? Kim dla Ciebie jest Bóg? Co będziesz robił w przyszłości?… Znalezienie natychmiastowej odpowiedzi nie jest łatwe… Bóg, który kocha nas ponad wszystko pragnie, abyśmy odkrywając Go w swoim życiu mieli odwagę zaufać Mu, iść za Nim i w swoim życiu wiernie wypełnić wszystko to, do czego nas powołuje.

Pomocą w uzyskiwaniu odpowiedzi na pytania, które najczęściej sobie stawiamy, w odnowieniu i pogłębieniu więzi z Bogiem, a także w odczytywaniu życiowej drogi, mogą być dla Ciebie rekolekcje organizowane w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Jeżeli jesteś zainteresowany, zgłoś się do miejscowego księdza lub prowadzącego katechezę…

Podczas trzydniowych rekolekcji będzie zarówno czas na wspólną modlitwę jak też na rozmowy, spowiedź czy zwykłe męskie gadanie.

Chętni mogą zgłaszać się indywidualnie, bądź przez duszpasterza, czy katechetę najpóźniej do 25 stycznia 2018 r. na adres:

Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży (rekolekcje młodzieżowe)
Plac Papieża Jana Pawła II, nr 1; 18-400 Łomża
lub na e-mail: ksrobertb@tlen.pl, czy tel. 606318210
W zgłoszeniu należy podać: Imię i nazwisko, datę urodzenia, parafię pochodzenia, szkołę i klasę. Do pełni zgłoszenia należy też przesłać opinię katechety lub księdza

Kosz uczestnictwa w rekolekcjach wynosi 50 zł. Ale przy trudnościach finansowych koszty uczestnictwa pokryje Seminarium. Przyjeżdżając na rekolekcje należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór i rzeczy osobiste oraz oczywiście otwarte serce.

Początek rekolekcji w piątek 26 stycznia br. zjazd do godz. 18.00, a zakończenie w niedzielę 28 stycznia br. ok. godz. 17.00.

red.JE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *