RN
TwitterFacebook

Twoje małżeństwo też może być szczęśliwe – warsztaty dla narzeczonych i małżonków

Język serca czyli porozumienie, które dla obojga staje się sukcesem – to temat bezpłatnych warsztatów dla narzeczonych i małżonków, organizowanych w najbliższy weekend w Łomży. Narzeczeni i małżonkowie będą mieli okazję popracować na relacjami, bo jak zauważa prowadząca – Beata Pińkowska z ruchu duchowości małżeńskiej – Equipes Notre-Dame – o relacje trzeba dbać na każdym etapie związku.

Bardzo dużo robimy dla relacji w narzeczeństwie. Później, na początku małżeństwa jest wiele nowych sytuacji w których się rozwijamy, natomiast czym dalej wchodzimy w związek tym więcej pojawia się sytuacji powtarzalnych i zapominamy o tym, żeby rozwijać relację, a jeśli w jakiejś dziedzinie się nie rozwijamy to tak naprawdę się cofamy. Na warsztatach będziemy mówić o tym jak dbać o naszą relację małżeńską, żeby ta relacja była relacją szczęśliwą przez długi czas, a najlepiej do śmierci – mówi Beata Pińkowska z 21 letnim  doświadczeniem w byciu żoną, dumna mama trzech synów oraz trener i coach od 8 lat specjalizująca się w relacjach małżeńskich.

Warsztaty będą miały miejsce w najbliższą sobotę 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży. Chętni mają do wyboru dwie sesje od 9:00 do 13:30 oraz od 14:00 do 18:30. Zapisów dokonać można przez stronę www.serwismalzenski.pl.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się na cz. 1 i 2. Obie części tworzą całość, a na stronie internetowej są umieszczone oddzielnie. Warsztaty są przeznaczone dla małżeństw oraz narzeczonych.

Beata Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *