TwitterFacebook

Udane występy tenisistek stołowych z Łomży

To był pracowity, a zarazem bardzo udany weekend dla tenisistek stołowych KU AZS PWSIP Metal- Technik Łomża.

W piątkowy wieczór (09.02) dziewczęta rozegrały kolejne spotkanie w II rundzie rozgrywek I ligi kobiet w tenisie stołowym. Akademiczki z Łomży zmierzyły się na własnym parkiecie ze STELLA NIECHAN Gniezno. Przypominamy, że w I rundzie łomżynianki zremisowały z przyjezdnymi 5-5. Po bardzo dobrej i skutecznej grze zawodniczki AZS-u wygrały to spotkanie 7-3. Punkty dla Łomży zdobyły: Ugne Baskutyte 2.5 pkt, Karolina Łada 0.5 pkt, Weronika Łuba 2 pkt, Joanna Sokołowska 1.5 pkt, Monika Żbikowska 0.5 pkt.

W sobotę (10.02) łomżynianki we własnej hali podejmowały wicelidera tabeli rozrywek I ligi- UKS CHROBRY Międzyzdroje. Przypominamy, że w pierwszym meczu Akademiczki z Łomży przegrały 2-8. W spotkaniu rewanżowym to zawodniczki AZS-u były górą, wygrywając ostatecznie 6-4, co z pewnością można uznać za bardzo dużą niespodziankę. Punkty dla Łomży zdobyły: Joanna Sokołowska 2 pkt, Ugne Baskutyte 2.5 pkt, Weronika Łuba 1 pkt, Karolina Łada 0.5 pkt.

W niedzielę (11.02) tenisistki stołowe wystąpiły również w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Seniorów, w których zdobyły łącznie 4 medale. Weronika Łuba w parze z Karoliną Łada zostały Mistrzyniami Województwa Seniorek w grze deblowej. W tej samej konkurencji Joanna Sokołowska wspólnie z Moniką Żbikowską zdobyły brązowe medale.

Trzeba przyznać, że ostatnie dni były bardzo intensywne dla łomżyńskiego tenisa stołowego. Zespół KU AZS PWSIP Metal- Technik Łomża aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *