RN
TwitterFacebook

W Małym Płocku powstanie całodzienny oddział przedszkolny

Dobra wiadomość dla rodziców przedszkolaków z gminy Mały Płock w powiecie kolneńskim. W tym roku przy Szkole Podstawowej w Małym Płocku powstanie całodzienny oddział przedszkolny.

Całodzienny oddział przedszkolny dla małych dzieci zostanie otwarty z początkiem września br., ale chętni już powinni się zgłaszać. Do oddziału mogą być przyjęte maluchy, których oboje rodzice pracują zawodowo. – Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom środowiska, młodych rodzin i umożliwiliśmy, że od 1 września 2019 roku będzie przy szkole otwarty jeden oddział przedszkolny praktycznie przez cały dzień, od godziny 7.00 do 17.00 – mówi Edyta Cwalina, dyrektor Szkoły Podstawowej w Małym Płocku.

Do oddziału przedszkolnego przyjmowane będą dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Maluchy będą miały zapewnioną opiekę od poniedziałku do piątku z pełnym wyżywieniem (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) do godzin popołudniowych. Po godzinie 12.00 konieczne będzie jednak opłacenie czesnego w wysokości 1 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu. Zainteresowani rodzice mogą zgłaszać się w sekretariacie szkoły w Małym Płocku do 20-go marca.

Marzena Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *