RN
TwitterFacebook

W sobotę pogrzeb zmarłego tragicznie we Włoszech ks. Edmunda Kamińskiego

W niedzielę 26 lipca br. we Włoskim szpitalu zmarł ks. Edmund Kamiński pochodzący z parafii Burzyn (Diecezja Łomżyńska), a obecnie kapłan Diecezji Terni-Narni-Amelia (Włochy)

Ksiądz Edmund Kamiński był kapłanem Diecezji Łomżyńskiej i to tutaj 29 czerwca 1991 roku, w łomżyńskiej katedrze przyjął świecenia kapłańskie. Jako kapłan od samego początku pracował w Diecezji Terni-Narni-Amelia (Włochy). W 1994 roku wyjechał do pracy misyjnej w Demokratycznej Republice Konga. Od 2008 został ekskardynowany do diecezji Terni-Narni-Amelia gdzie do końca posługiwał jako proboszcz.

Uroczystości pogrzebowe pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego odbędą się dnia 8 sierpnia 2020 roku (sobota) o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. Krzyża Świętego w Łomży. Następnie ciało śp. Ks. Edmunda Kamińskiego zostanie pochowane na cmentarzu komunalnym w Łomży (ul. Przykoszarowa).

Śp. Księdza Edmunda Kamińskiego polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów i wiernych o udział w pogrzebie i modlitwę w Jego intencji napisał w specjalnym komunikacie kanclerz Kurii.

JE

2 kommentarze

  1. waw Odpowiedz

    Niech Aniołowie zawiodą Cię do raju… Spoczywaj w pokoju.

  2. staku Odpowiedz

    Spoczywaj w pokoju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − 4 =