RN
TwitterFacebook

Wielbłąd w twoim mieście w Orszaku Trzech Króli, czy to możliwe? Wystartował konkurs „Głosuj na wielbłąda!”

Już po raz szósty mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli będą mogli wygrać wielbłąda. 14 listopada wystartował konkurs „Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!”, w którym główną nagrodą jest wizyta egzotycznego aktora podczas Orszaku odbywającego się w zwycięskiej miejscowości.

Joanna Stachacz z Fundacji Orszak Trzech Króli powiedziała, że wielbłąd pojedzie tam, gdzie mieszkańcy i sympatycy danego Orszaku oddadzą najwięcej ważnych głosów na stronie internetowej www.orszak.org. Dodała, że organizatorzy chcą zaktywizować lokalne społeczności i pokazać, że każdy może mieć swój udział w organizowaniu Orszaku.

Konkurs potrwa do 30 listopada 2018 r. do godz. 12.00. Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – wizyta wielbłąda
II miejsc – 3.000 czekoladek
III miejsce – 2.000 czekoladek

Dodatkowo: Miejscowości, które uzyskają ponad 400 ważnych głosów, otrzymają 400 dodatkowych koron; miejscowości, które otrzymają ponad 800 ważnych głosów, otrzymają 800 dodatkowych koron; miejscowości, które otrzymają ponad 1200 ważnych głosów, otrzymają 1200 dodatkowych koron itd.

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Wielbłąd z orszakową wizytą był już w Rzeszowie, Dziemianach, Borku Starym, Żninie i w Wołowie. Za każdym razem walka o niego trwała do samego końca.

Konkurs „Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!” jest tylko jedną z inicjatyw towarzyszących przygotowaniom do Orszaku Trzech Króli. Fundacja organizuje również konkurs plastyczny, fotograficzny, poetycki i szopek bożonarodzeniowych.

Fundacja Orszak Trzech Króli / JE / KAI

2 kommentarze

  1. Nienienie Odpowiedz

    Co to za głupi pomysł? Wielbłąd ma przeżyć stres tylko dla uciechy gawedzi?! Niech przebieraja ludzi za zwierzęta a nie traktować je jako kartę przetargowa!

  2. dm Odpowiedz

    masakra, co za durnota 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × two =