RN
TwitterFacebook

Wielki Post z Radiem Nadzieja

W Wielkim Poście, dla naszych słuchaczy, przygotowaliśmy materiały, które mogą pomóc duchowo przygotować się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Każdego dnia, od poniedziałku do piątku, na naszej antenie o godz. 18.00 transmisja Mszy Świętej z wielkopostnym słowem do radiosłuchaczy: w poniedziałki i piątki z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie; wtorki i czwartki z parafii  pw. św. Anny w Kolnie; w środy z Sanktuarium Matki Pocieszenia w Małym Płocku. W sobotę transmisja Mszy Świętej o godz.7.00 z Katedry Łomżyńskiej, a w niedzielę transmisja o godz.12.00.

Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa trzy tury rekolekcji wielkopostnych. Od 8-12 marca na antenie Radia Nadzieja rekolekcje wygłosi ks. dr Zbigniew Skuza.  W dniach 15-19 marca na rekolekcje wielkopostne zapraszamy w imieniu ks. Emila Sasinowskiego. W ostatniej turze rekolekcji, w dniach 22-28 marca na naszej antenie zagości ks. prof. Wojciech Węgrzyniak. Rekolekcje będą emitowane w Godzinie Wiary o godz.12.10, powtórka o 21.10.

W każdy piątek po Eucharystii o godz.18.00,  nabożeństwo Drogi Krzyżowej z rozważaniami ks. Tomasza Wilgi.

Serdecznie zapraszamy, aby oprócz sakramentalnego uczestnictwa w życiu Kościoła skorzystać z propozycji, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 4 =