RN
TwitterFacebook

Wigilia święta Bożego Miłosierdzia z apostołami miłosierdzia

Jeśli pragniemy zgłębiać tajemnicę Bożego Miłosierdzia, to warto czynić to wspólnie ze świętymi i błogosławionymi, którzy szerzyli ten kult na ziemi. Do tego właśnie zapraszają organizatorzy uwielbienia Bożego Miłosierdzia w parafii pw. św. Brunona w Łomży. W programie spotkania Msza Święta, konferencja, uwielbienie Bożego Miłosierdzia w oparciu o rozważania z Dzienniczka św. siostry Faustyny i nie tylko…

Będziemy mieli gości specjalnych: św. s. Faustynę Kowalską, św. Jana Pawła II i bł. ks. Michała Sopoćko, którzy będą z nami w znaku relikwii, którzy będą się modlić razem z nami – mówił ks. Michał Wyszyński z parafii pw. św. Brunona w Łomży.

Na pytanie, dlaczego warto przeżyć ten dzień wraz z apostołami Bożego Miłosierdzia ks. Michał odpowiedział: Już w wigilię święta Miłosierdzia Bożego chcemy wchodzić w tajemnicę tego święta, o które Jezus prosił poprzez św. Faustynę. Dziś to święto jest już ustanowione, przeżywane w Kościele, wiąże się ono z wieloma obietnicami i łaskami. Chcemy rozpalić nasze serca, przygotować się do przyjęcia łask płynących z serca Jezusa Miłosiernego – mówił ks. Wyszyński.

Rozpoczęcie modlitwy w kościele pw. św. Brunona w Łomży w sobotę 27 kwietnia o godz. 18.00.

Beata Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *