RN
TwitterFacebook

Wolne miejsca na rekolekcje w Ostrożnem!

Są jeszcze wolne miejsca na Dzień Skupienia organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji łomżyńskiej w Ostrożnem. Wezmą w nim udział między innymi członkowie KSM i osoby wyrażające chęć przyjęcia tzw. obrączki czystości.

W tym roku uczestnicy jednodniowych rekolekcji spotkają się w sobotę 9 listopada w Młodzieżowym Centrum Rozwoju pod hasłem „Wypłyń na głębie”. Spotkanie rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Konferencje poprowadzą kapłani odpowiedzialni za duszpasterstwo młodzieży w diecezji łomżyńskiej. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli też pozytywnie przedstawiciele Prezydium Krajowej Rady KSM. Z pewnością będą chcieli do nas przemówić – podkreśla ks. Mariusz Szulc, opiekun Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w diecezji. Program zakłada również wspólne rozważanie Słowa Bożego, Mszę świętą i świadectwa oparte na życiu w czystości.

Takie Dni Skupienia odbywają się dwa razy w roku, dla członków KSM są obowiązkowe i konieczne, jeśli chodzi o wzrost w wierze i zwykłą ludzką integrację – podkreśla ks. Mariusz Szulc. Asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wyjaśnia również, że hasło tegorocznego spotkania jest ponadczasowe, powinno być bliskie wszystkim, którzy pragną pozbyć się lęku przed podejmowaniem ważnych życiowych decyzji. W rekolekcjach może wziąć udział każdy. Aby dołączyć do uczestników, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej Stowarzyszenia.

pd / fot. KSM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *