RN
TwitterFacebook

Wyjątkowy pomysł na małżeńską randkę- Kawiarenka Dialogowa Małżonków

Na przekąskę wrażenia z konferencji, na obiad rozmowa na dany temat, a na deser dyskusja o czymś miłym, lekkim i przyjemnym. Kawiarenka Dialogowa Małżonków to wyjątkowa propozycja łącząca randkę i formację duchową. Pomocą w przebiegu spotkania jest karta menu rozmowy.

Jest to karta rozmowy, którą przygotowuje prelegent mówiący konferencję wprowadzającą do tematu. Na karcie tak jak w restauracji mamy przystawki, danie główne i deser, ale zamiast potraw znajdują się tam pytania, które mają ułatwić dialog małżeński na wcześniej zaprezentowany temat – mówi Małgorzata Wojciechowska ze wspólnoty Domowy Kościół, która wraz z mężem współorganizuje Kawiarenkę Dialogową Małżonków.

Temat najbliższego spotkania dotyczył będzie mediów – ich prawidłowego wykorzystania i zagrożeń związanych z ich nadużywaniem. Słowo wstępne wygłosi Paweł Romuald Kołakowski – psycholog kliniczny, superwizor oraz specjalista psychoterapii uzależnień. Stolików jest tylko trzydzieści, a chętnych wielu – zapraszamy więc do rezerwacji miejsc poprzez stronę Internetową Kawiarenki lub pod numerem tel. 607-815-584. Najbliższe spotkanie już 16 września w sali przy parafii św. Andrzeja Boboli w Łomży.

Beata Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *