RN
TwitterFacebook

Zegarki Casio G-Shock Mudmaster to synonim wytrzymałości – zobacz, dlaczego

Gdyby trzeba było określić Casio G-Shock Mudmaster tylko jednym przymiotnikiem, to większość osób sięgnęłaby właśnie po ten – wytrzymały. Zegarek sportowy zaprojektowany przez japońską markę odznacza się niezwykłą solidnością, ponieważ został stworzony do pracy w trudnych warunkach. Woda, błoto, kurz – nic nie jest w stanie sforsować obudowy, a szereg praktycznych funkcji zwiększają komfort korzystania z czasomierza nawet w czasie ekstremalnych wypraw.

Cała seria zegarków sportowych męskich G-Shock powstała w odpowiedzi na potrzeby wymagających panów, którzy są aktywni i lubią sporty ekstremalne. Większość gadżetów elektronicznych nie była w stanie poradzić sobie z trudnymi warunkami panującymi na poligonach czy górskich szlakach. Casio G-Shock Mudmaster pojawił się po to, aby dawać dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych w terenie, bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Wytrzymałe zegarki sportowe męskie G-Shock

Wszystkie zegarki Casio męskie G-Shock odznaczają się dużą wytrzymałością. Na bazie licznych testów powstał jednak wyjątkowo solidny model – Casio G-Shock Mudmaster, który można obejrzeć w sklepie Zegarki Centrum: https://zegarkicentrum.pl/zegarki-g-shock/. Czasomierz, podobnie jak inne wersje japońskiej produkcji, ma szereg funkcjonalności, które doprowadziły do spopularyzowania twierdzenie, że jest on niezniszczalny. Wpływa na to:

  • koperta wykonana z żywicy i włókna węglowego, która jest jednym elementem pozbawionym łączeń, tam, gdzie nie jest to możliwe, ma solidne uszczelki,
  • wysoki współczynnik wodoodporności sięgający nawet 200m, co pozwala na nurkowanie z aqualungiem,
  • zastosowanie szkła mineralnego, które jest odporne na stłuczenia i zarysowania,
  • wbudowany system antywstrząsowy z udziałem warstwy z alfa żelu, który chroni przed uszkodzeniami w wyniku upadku z wysokości,
  • elementy pokryte pancerzem, którego nie sforsuje błoto ani woda.

Pomimo swojej masywnej budowy zegarki z serii Casio G-Shock Protection oraz Mudmaster odznaczają się niską wagą. To zasługa komponentów, które są lekkie i wygodne w noszeniu.

Zegarki sportowe męskie G-Shock – funkcjonalności

Nie tylko solidna budowa, ale też szereg praktycznych i innowacyjnych funkcji przyczyniają się do popularności zegarków Casio G-Shock Mudmaster. Przydatne dla aktywnych w terenie może się okazać fluorescencyjne podświetlenie wskazówek, a także opcja kompasu, termometru, a nawet barometru. Opcja Indicator zapisuje aktualne położenie, co pozwala na łatwą nawigację w terenie.

Wielbicieli nowych technologii zainteresują inne rozwiązania wdrożone w zegarkach Casio G-Shock męskich. To m.in. możliwość łączenia się z telefonem za pośrednictwem bluetooth. Dzięki dedykowanym aplikacjom jest możliwość wysyłania sygnału dźwiękowego na zagubiony smartfon czy kontrolowania upływającego czasu z niezwykłą precyzją. Możliwa jest też obsługa w drugą stronę, czyli sterowanie zegarkiem za pomocą telefonu.

Obok zaawansowanych funkcji, Casio G-Shock Protection czy Mudmaster mają szereg innych stosowanych w pozostałych modelach japońskiej marki. To m.in. krokomierz, alarm, stoper, timer, automatyczny kalendarz.

Decydując się na zegarek G-Shock czarny czy khaki zyskujesz oryginalny dodatek do swoich sportowych i trekkingowych stylizacji. Jednocześnie stajesz się posiadaczem inteligentnego czasomierza, który oprócz odmierzania czasu udostępnia kontrolowanie innych wskaźników. Dzięki wysokiej wytrzymałości i licznym zabezpieczeniom nadaje się do użytku nawet podczas ekstremalnych wypraw terenowych.

Artykuł zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *