TwitterFacebook

Zimowisko bez śniegu ale z dobrym humorem

W dniach od 20 do 26 stycznia przy parafii pw. Bożego Ciała w Łomży odbywało się zimowisko. Uczestniczyło w nim łącznie 50 osób. Dzieci miały zapewnioną opiekę wychowawczą i wyżywienie. Uczestniczyły oczywiście w licznych zabawach, i konkursach.

Grupy wychodziły do atrakcyjnych miejsc naszego miasta. W Teatrze Lalki i Aktora dzieci wraz z opiekunami mogły obejrzeć spektakl „Czy Mikołaj wie”. Będąc w piekarni, która znajduje się na terenie naszej parafii, poczuły, jak „pęknie pachnie chleb” i jak ważnym jest pokarmem. Podczas zimowiska bardzo chętnie brały udział w zajęciach prowadzonych przez szkołę językową w Łomży. W ramach troski o bezpieczeństwo swoje i Ojczyzny odwiedziły jednostkę wojskową w Łomży. Codziennie nie zabrakło oczywiście porannej modlitwy w intencjach rodzin i naszej parafii.

W poszczególnych dniach kierownikami zimowiska byli: ks. Sebastian Urbański i ks. Andrzej Czyżewski, którzy serdecznie dziękują księdzu proboszczowi Wojciechowi Nowackiemu za okazaną życzliwość i pomoc w organizacji zimowiska, animatorom z oazy za pomoc w bezpiecznym zorganizowaniu czasu dzieciom oraz wszystkim paniom, które swój wolny czas poświęcały na przygotowanie posiłków. Zimowisko dla dzieci to piękna inicjatywa i wspaniała alternatywa dla tych, którzy swój wolny czas spędzają w domu. Już dziś zapraszamy na półkolonie letnie. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy wszystkiego dobrego w nowym semestrze szkolnym.

Ks. Andrzej i Ks. Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *