RN
TwitterFacebook

Zmagania tenisowe na kortach ceglanych w Łomży [FOTO]

W miniony weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się pierwszy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie HEXA BANK CUP. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym, a sponsorem sportowego wydarzenia HEXA BANK Spółdzielczy.

Zwycięzcą turnieju okazał się Stanisław Kluczyński (ST Matchpoint Warszawa), który w finale wynikiem 6/2 6/1 ograł Piotra Czembrowskiego (KT Okuła Białystok). W półfinale zawodów znaleźli się Juliusz Stańczyk (MKT Łódź) oraz Góra Kajetan (KT Teniswil Warszawa). W grze deblowej natomiast zwyciężyli Juliusz Stańczyk i Stanisław Kluczyński pokonując 6/1 6/1 parę Kajetana Górę oraz Kaczorowskiego Jana (MKT Łódź). W półfinale debla znaleźli się Błażej Rafałowski / Antoni Śmiechowski (obaj UKS Return Łomża) oraz Piotr i Paweł Czembrowscy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Ryszard Fleszar z Olsztyna.

Bardzo się cieszę, że pan Piotr Kaczyński – prezes HEXA BANK Spółdzielczy idzie w ślady największych banków na świecie, sponsorujących wielkoszlemowe turnieje tenisa i objął patronatem nasz Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (chłopcy do lat 12). Ta impreza doskonale wpisuje się w kalendarz zawodów organizowanych przez nasz klub i z pewnością przyczyni się do popularyzacji tej pięknej dyscypliny w naszym mieście – mówił Tomasz Poreda prezes UKS Return Łomża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + 12 =