TwitterFacebook

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w Kolnie i Lachowie

Na 7 dni – od dziś (29.10) do 4 listopada – zmieniona zostanie organizacja ruchu w okolicach cmentarzy w Kolnie i Lachowie. Podobnie jak przed rokiem pojawią się tymczasowe ograniczenia.

W dniach od 29 października do 4 listopada 2018 r. zaplanowane są następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy:

W Kolnie:

1. Na ulicy Sobieskiego wprowadza się zakaz zatrzymywania się po lewej stronie od skrzyżowania z ul. Senatorską do skrzyżowania z ul. Polną.

2. Na ul. Konopnickiej wprowadza się zakaz zatrzymywania się po stronie prawej od skrzyżowania z ul. Senatorską do parkingu przy SP nr 2 w Kolnie.

3. Zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi na ul. Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Krupki do drogi wjazdowej na cmentarz oraz od wyżej wymienionej drogi do m. Gromadzyn.

4. Ograniczenie prędkości do 40 km/h na odcinku drogi do skrzyżowania z ul. Krupki oraz do skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Krupki do znaku – „koniec obszaru zabudowanego”.

W Lachowie:

1.   Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony Kolna do skrzyżowania z drogą do m. Kiełcze Stare po lewej stronie.

2.   Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony m. Kiełcze Stare do skrzyżowania z m. Kolno po lewej stronie.

Jak co roku, przełom października i listopada to czas wytężonej pracy dla policjantów. Dziś (29.10) rusza akcja „Znicz 2018”. Cel jest jeden – każdy ma bezpiecznie dojechać i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich.

Marzena Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *