TwitterFacebook

Mieszkańcy Borkowa nie zawiedli! Za nami drugi dzień Letniego Kina z Radiem Nadzieja [FOTO]

W Borkowie w gminie Kolno zakończył się drugi, inauguracyjny dzień Letniego Kina Nadziei. W tym roku plenerowy ekran gości w dwunastu miejscowościach. Pierwsze na mapie objazdu było Borkowo. Drugi dzień stanął wieczorem pod znakiem deszczu, dlatego seans odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II. Pomimo niesprzyjającej aury, mieszkańcy miejscowości nie zawiedli. Przybyli pojedynczy melomani, ale nie zabrakło także całych rodzin. Były leżaki, przekąski i oczywiście dobry film. 

Mieszkańcy Borkowa i okolic, obejrzeli drugiego dnia „Wyklętego” w reżyserii Konrada Łęckiego. Widzowie, w rozmowie z reporterem Radia Nadzieja zgodnie przyznawali, że tego typu inicjatywy w tamtym regionie nie ma, dlatego bardzo chętnie uczestniczą w tym wydarzeniu. 

Seans poprzedził film informacyjny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który zapewne z racji ukształtowania regionu i obszarów rolniczych, z zainteresowaniem oglądali przybyli widzowie. Nie zabrakło także krótkiej prezentacji codziennej pracy dziennikarzy, techników i współpracowników Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup.

Dziś (11.07) Letnie Kino Nadziei zawita do Kolna. Początek seansu godzina 21:00 na placu przy Kościele pw. Chrystusa Króla Wszechświata. W przypadku niesprzyjającej pogody, film „Biała jak mleko, czerwona jak krew”, będzie wyświetlany wewnątrz świątyni. Wstęp jest oczywiście wolny!

Paweł Zyskowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *