RN
TwitterFacebook

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 35-letniego mieszkańca Kolna

Policja zatrzymała podejrzanego o dokonanie zabójstwa 35-letniego mieszkańca Kolna. Jest nim 43-latek z powiatu ostrołęckiego. Podejrzany po przesłuchaniu przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia co do przebiegu okoliczności zdarzenia. 

Dziś około godz. 10.00 został przeprowadzony eksperyment procesowy z udziałem podejrzanego, mający na celu zweryfikowanie wersji zdarzeń przedstawionych w jego wyjaśnieniach. Jak dowiedzieliśmy się od prokuratora Przemysława Szymanowskiego podejrzany w trakcie eksperymentu opisał przebieg zdarzenia, oraz miejsce ukrycia narzędzia zbrodni. 

Jak podaje prokurator Przemysław Szymanowski, z informacji uzyskanych przez podejrzanego wynika, że między mężczyznami doszło do transakcji finansowej kilka dni temu. Z zeznań wynika, że podczas tej transakcji został on oszukany na większą kwotę pieniędzy przez pokrzywdzonego, w wyniku czego postanowił przyjechać do jego miejsca zamieszkania w dniu 29 marca w celu dokonania wyjaśnień i rozliczeń. Jak twierdzi podejrzany, jego celem nie było dokonanie zabójstwa, wyszło to w trakcie sytuacji, która rozwijała się dynamicznie. 

Formalne zarzuty prokuratorskie jeszcze nie zostały przedstawione, może to nastąpić dziś lub jutro.

Więcej  na ten temat znajdziemy TUTAJ

AA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *