TwitterFacebook

Książka, która ułatwi ci życie

Książka ta jest swoistym podręcznikiem ułatwiającym życie, a jednocześnie stanowi zachętę do przyjęcia pewnego stylu, w którym nigdy nie traci się z oczu pięciu ważnych zasad: odzyskuj, przystosowuj, oszczędzaj, przetwarzaj, naprawiaj.

Zebrano w niej 91 prostych rozwiązań, które można bez problemu zastosować w każdej chwili, ponieważ potrzeba do nich tylko takich przedmiotów, które mamy w domu. Przy okazji wykorzystujemy do nowych celów rzeczy już zużyte lub uznane za niepotrzebne – jesteśmy ekologiczni. Wszystkie przedstawione tu pomysły zostały szczegółowo zbadane i przetestowane pod kątem rzeczywistej przydatności i skuteczności. Dowiemy się więc m.in.: jak wzmocnić sygnał wi-fi, jak wycisnąć tubkę do ostatniej kropli, jak zawiesić przedmiot, który nie ma zawieszki, jak odkręcić śrubę z wyrobioną główką albo jak zapiąć bransoletkę jedną ręką. Każdemu pomysłowi towarzyszą zdjęcia i szczegółowe opisy, które dowodzą niezbicie, jak łatwo jest owe pomysły zastosować w praktyce.

Odbiorcy

– osoby praktyczne, które lubią mieć rozwiązanie w każdej sytuacji

– wszyscy kierujący się w życiu zasadami ekologii

– poszukujący zabawnego, niezobowiązującego upominku

Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację

– pomaga rozwijać spostrzegawczość i uczy stosować praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne życie

– podpowiada wiele łatwych do zastosowania sztuczek, które pomogą całkowicie wyeliminować różne trudności – co prawda drobne, ale dokuczliwe i wywołujące niepotrzebny stres

– wspiera ciekawość świata, poszerza wiedzę i rozwija pasję wynalazcy

Książka, która ułatwi ci życie. 91 niezwykłych pomysłów, Wydawnictwo Jedność, Kielce 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *