RN
TwitterFacebook

GD: Mirosław Dziewa, Novum Jazz Festival

Od trzynastu lat w listopadzie Łomża na jeden weekend staje się prawdziwą stolicą jazzu. W tym roku Novum Jazz Festival nie odbędzie się w takiej formie jak dotychczas. O zmianach, które na organizatorach wymusiła pandemia, opowiadał w audycji “Gość Dnia” organizator Mirosław Dziewa. 

– Novum Jazz Festival w tym roku będzie w bardzo, bardzo okrojonej wersji. To znaczy, odbędzie się w szczątkowej formie, czyli w postaci konkursu dla młodych wykonawców muzyki jazzowej, i to przeprowadzonego online.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać w taki sposób, aby dotarł on najpóźniej do dnia 30 października 2020 roku włącznie na adres mailowy: mirekdziewa@wp.pl. Można także przesłać formularz w postaci papierowej na adres: Mirosław Dziewa, Radio Nadzieja, ul. Sadowa 3, 18-400 Łomża lub podpisany skan na ww. adres mailowy.

Każdy z zakwalifikowanych uczestników zostanie poinformowany o kwalifikacji do finału Konkursu w terminie około 14 dni po terminie zgłoszenia. W finale Konkursu oceniane będą jedynie występy prezentowane online. Występy te odbędą się 29 listopada 2020 roku.

Regulamin oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie festiwalu.

Rozmowę z Mirosławem Dziewą przeprowadziła Beata Borkowska: 

Pozostałe rozmowy z cyklu “Gość Dnia” Radia Nadzieja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − 4 =