TwitterFacebook

Pasje Sylwestra Nicewicza w kolneńskiej bibliotece [FOTO]

Ostatni moment, by w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Kolnie obejrzeć wystawę fotografii Sylwestra Nicewicza zatytułowaną „PASJE – natura i podróże”.

To człowiek wielu pasji i wielu talentów – tak o Sylwestrze Nicewiczu mówi Bożena Kowalewska, dyrektor Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Kolnie. – Na wystawie jest bogactwo pasji jej twórcy. Są to zdjęcia związane z podróżami, z wydarzeniami w gminie Kolno, w powiecie kolneńskim, przepiękna natura przedstawiona na fotografii i przeróżne pasje, zarówno ogrodnicze, pasje innych może też osób – wyjaśnia nasza rozmówczyni.

Można obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć o różnej tematyce. Są fotografie z podróży po Egipcie czy Turcji, zdjęcia dzikich zwierząt, zespołu „Czerwieniacy” oraz grupy rekonstrukcyjnej z Kolna.

Sylwestrowi Nicewiczowi z powodzeniem udaje się znajdować czas na wszystkie swoje pasje.

Człowiek w swojej karierze dokonał wielu rzeczy, wielu wyborów, więc przychodzi czas na refleksję, na spełnienie swoich marzeń, swoich pasji i uważam, że to co próbuję robić w jakiś sposób udaje się, zwłaszcza pasja w zakresie fotografii – podkreśla Sylwester Nicewicz– Chcąc pokazać cokolwiek interesującego, trzeba troszeczkę popracować nad tym – dodaje autor wystawy „PASJE – natura i podróże”.

Prace można oglądać w kolneńskiej bibliotece do najbliższego poniedziałku, 26 lutego w godzinach jej pracy. Wystawa fotografii Sylwestra Nicewicza gości tam już po raz drugi.

Marzena Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *