Poznaj najnowszą płytę Renaty Przemyk VERA TO JA

Poznaj najnowszą płytę Renaty Przemyk VERA TO JA

Renata Przemyk podbija serca fanów swoją najnowszą płytą “Vera to ja”, która przenosi słuchaczy w podróż przez kobiece uniwersum. Wspólnie z zespołem Dagadana artystka tworzy niepowtarzalną mieszankę tradycji i nowoczesności, gdzie teksty inspirowane ludową przyśpiewką idealnie współbrzmią z nowoczesnymi aranżacjami muzycznymi. Gdzie i kiedy można posłuchać artystki na żywo? 

VERA TO JA – hołd kobiecości według Renaty Przemyk 

Album “Vera to ja” to hołd dla kobiecej siły i mądrości, które towarzyszą nam przez wieki. Renata Przemyk wraz z Dagadaną przenoszą słuchaczy w obszary, gdzie etniczne instrumenty harmonizują z nowoczesnymi dźwiękami, tworząc wspaniałe połączenie przeszłości z teraźniejszością. To muzyczna podróż, która balansuje na krawędzi tradycji i innowacji, podobnie jak życie każdej kobiety https://kicket.com/artysta/renata-przemyk,4579

Teksty piosenek na płycie emanują mocą kobiecego głosu, który sięga do serc słuchaczy i wznosi się ku niebu. “Vera to ja” to nie tylko album muzyczny, to opowieść o kobiecym multiwersum, gdzie każda kobieta może odnaleźć swoje miejsce. Imię “Vera” staje się symbolem różnorodności, siły i jednocześnie delikatności, która tkwi w każdej kobiecie.

Poznaj kolaborację Renaty Przemyk z Dagadaną 

Daga Gregorowicz i Dana Vynnytska, członkinie zespołu Dagadana, podkreślają, że kobiece multiwersum pozwala nam zrozumieć, że każda kobieta jest pełna różnorodnych skrajności, które sprawiają, że jest wyjątkowa. To właśnie ta różnorodność stanowi siłę, która napędza kobiece życie i pozwala na osiągnięcie pełni możliwości.

Dla fanów Renaty Przemyk i Dagadany istnieje wyjątkowa szansa, aby doświadczyć magii “Vera to ja” na żywo. Koncerty artystki i zespołu to nie tylko spotkanie z muzyką. To również podróż przez emocje, historie i mądrość płynącą z każdej nuty.

Gdzie zobaczyć koncert Renaty Przemyk na żywo? 

Jeśli chcesz doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery koncertu “Vera to ja”, warto sprawdzić terminy i miejsca, gdzie będzie można spotkać się z Renatą Przemyk i Dagadaną na żywo. To niezapomniana okazja, aby zanurzyć się w świat dźwięków, który przeniesie Cię w magiczny świat kobiecej siły i mądrości. Szczegółowe informacje o trasie znajdziesz na stronie kicket.com oraz na oficjalnej stronie artystki. 

Już teraz możemy zdradzić, że pierwszy koncert w trasie artystka zagra w Warszawie w Klubie Stodoła już 12 maja. Następne miejsce na liście to Stary Maneż w Gdańsku, w którym artystka wystąpi 13 maja. Na kolejne koncerty będziemy musieli poczekać trochę dłużej, bo do października. Kup bilety już dziś.  

Poprawna kultura języka mówionego i pisanego — różnice i podobieństwa
Skąd wywodzi się kultura żydowska i co warto o niej wiedzieć?
Czym jest kultura fizyczna i co ją charakteryzuje?