RN
TwitterFacebook

Premiera „Różaniec Emigranta”. Milion Terapii i Michał Wiśniewski o emigracji zarobkowej

Prezentujemy Państwu nowy klip rapera Milion Terapii oraz rapera Dzieciak, w którym gościnnie wystąpił Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje. Jak mówi Milion Terapii utwór, jest sprzeciwem wobec polityków i sytuacji młodych ludzi, masowo wyjeżdżających z Polski za chlebem i lepszym życiem. 
O nowym utworze mówi autor:
Różaniec Emigranta od Milion Terapii Oraz Rapera Dzieciaka to projekt, który wciągnął nawet Michała Wiśniewskiego! W efekcie powstał szorstki, ale szczery kawałek o Polsce z teledyskiem, inspirowanym Igrzyskami Śmierci. Różaniec Emigranta od rapera Milion Terapii powstało ze wsparciem Dzieciaka i lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który jest odpowiedzialny za refreny. Utwór mówi o ludziach, którzy muszą zostawiać rodziny, by w XXI wieku wciąż wyjeżdżać za chlebem i godnym życiem za granicę, płacąc ogromną cenę: samotność, problemy w rodzinach, bycie emigrantem.

Michał Wiśniewski śpiewa w refrenie:

Polsce dajemy swą odwagę,
tę energię od Narodu.
Nie pozwólmy więcej cierpieć,
miłość polska w polskim domu!
Powrócisz kiedyś siostro,
powrócisz kiedyś bracie!
Na naszej ziemi staniesz
Ojczyzny delegacie!
Szczęśliwy, ale już inaczej…
 

Milion Terapii
Na scenie rapowej choć właściwie wciąż trochę z boku, jest od ponad dziesięciu lat. Wcześniej występował pod pseudonimem „Umarł król, niech żyje król”. Dziś powraca jako Milion Terapii. Na nową nazwę przekłada się wiele czynników, przede wszystkim project, nad którym obecnie pracuje, ma być czymś wyjątkowym, czymś co zaskoczy wszystkich, raper nie ukrywa, że zmiana nazwy to również, pożegnanie z przeszłością i mocny krok w przyszłość swojej kariery muzycznej.Milion Terapii pochodzi ze wschodu Polski, ma za sobą ogromną ilość koncertów i zjechał nasz kraj wzdłuż i wszerz, dzięki czemu nabrał doświadczenia i obycia scenicznego, każdy jego występ kumuluje w nim potężne atomy energii, które z równie potężną mocą potrafi przekazać publice, dlatego organizatorzy, którzy organizowali dotychczasowe eventy tej tajemniczej na dzień dzisiejszy osobowości byli wniebowzięci i na pewno jeszcze nie raz go zaproszą.
Dzieciak
Swoja karierę zapoczątkował sześć lat temu początkowo występował pod innym pseudonimem artystycznym, od tamtej pory ma na swoim koncie kilka nagrań demo, utworów solowych oraz udziały zarówno jako gospodarz i gość.
Dziś powraca z nowym pseudonimem „Dzieciak” na co złożyło się wiele życiowych czynników, przede wszystkim projekt, który będzie czymś zupełnie nowym, niespotykanym i zdecydowanie innym od poprzednich. Podobnie jak u Milion Terapii Nowy pseudonim jest zamknięciem pewnych rozdziałów, etapów z życia, jak zarówno wielki krok do przodu w swojej karierze.
red/YT (MyMusicGroup)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *