TwitterFacebook

Region. Bilety do podlaskiej opery kupisz w biletomacie [FOTO]

Od dziś (13.12.) bilety na wydarzenia organizowane przez Operę i Filharmonią Podlaską można kupić już nie tylko w kasie i przez internet. Można też je nabyć w biletomacie, który stanął w Galerii Jurowieckiej.

Automat został ustawiony na poziomie +2 i oparty jest na systemie bilety24.pl. Wystarczy wybrać datę, dany spektakl czy wydarzenie i zrealizować płatność. Biletomat obsługuję karty płatnicze i drukuje bilety na miejscu.

Każda osoba, która do końca grudnia 2019 roku dokona zakupu biletu w ten sposób, po zgłoszeniu się z nim do kasy przy Odeskiej 1, otrzyma od Opery i Filharmonii Podlaskiej wyjątkowy gadżet.

Uruchomienie biletomatu zbiegło się w czasie z wieczornym Koncertem Galowym w ramach obchodów jubileuszu 65-lecia Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Na przestrzeni tych lat zmieniło się bardzo wiele, również w świecie techniki, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że idąc z duchem czasu, udało nam się uruchomić automatyczny punkt kasowy tak blisko naszych widzówmówi Joanna Dolecka, rzecznik prasowy OiFP. 

OiFP w Białymstoku/red. pg

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *