RN
TwitterFacebook

Tykocin. Królewskie Śpiewanie 2020 – obostrzenia sanitarne

Organizowany przez Radio Nadzieja Festiwal Tykocin. Królewskie Śpiewanie ruszy już w najbliższy piątek (7.08.). Każdy z widzów tegorocznej, ósmej, edycji festiwalu będzie mógł się czuć w pełni bezpiecznie. To dzięki szczególnym środkom ostrożności i ograniczeniu liczby miejsc na dziedzińcu zabytkowego Alumnatu, tłumaczy zastępca dyrektora Radia Nadzieja ks. Mariusz Szulc.

– Ilość miejsc ze względu na panujący reżim sanitarny jest ograniczona. Przy wejściu na dziedziniec Alumnatu dokonywany będzie pomiar temperatury. Każdy uczestnik będzie poddany dezynfekcji rąk. Obowiązkowe są też maseczki ochronne. 

Nie znaczy to jednak, że przybyli goście zostaną odprawieni z kwitkiem. Dla tych, dla których zabraknie miejsca na dziedzińcu przygotujemy miejsca na leżakach:

– Drugim miejscem, gdzie będzie możliwość zarówno wysłuchania, jak i obejrzenia realizacji koncertu na żywo, będzie plac-polana przed Kinem Hetman. Ustawiony tam będzie duży telebim wraz z miejscami siedzącymi dla wszystkich tych, którzy z przyczyn oczywistych nie zmieszczą się na dziedzińcu Alumnatu. 

Podczas trzydniowej zabawy usłyszymy gwiazdy estrady w repertuarze m.in. piosenki musicalowej, filmowej i francuskiej. Na scenie wystąpią Kasia Łaska, Olga Szomańska, Edyta Krzemień czy dobrze już znany tykocińskiej publiczności Damian Aleksander. Więcej szczegółów na stronie tykocin.radionadzieja.pl.

BB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − thirteen =