RN
TwitterFacebook

”Bądź widoczny, bądź bezpieczny”

Akcja “Bądź widoczny, bądź bezpieczny” jest inicjatywą Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży, a jej wykonawcą jest CEM SpesMediaGroup z siedzibą w Łomży. Głównym założeniem jest dotarcie do dzieci w wieku przedszkolnym, i zapewnienie im bezpiecznego i kulturalnego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Kampania ma na celu edukację: o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, przestrzeganiu podstawowych zasad zgodnie z kodeksem drogowym i koniecznością noszenia elementów odblaskowych. Każdy przedszkolak z miasta Łomża otrzyma kamizelkę odblaskową. Projekt został dziś zainicjowany przez wicemarszałka woj. podlaskiego  Marka Olbrysia, dyrektora WORD w Łomży Mirosława Oliferuka i z-ca CEM SpesMediaGroup ks. Mariusza Szulca.

Każdego dnia, przez trzy kolejne tygodnie odwiedzimy  łomżyńskie przedszkola. Dotrzemy do ponad 3000 najmłodszych uczniów z miasta Łomża. W godzinach popołudniowych, na antenie Radia Nadzieja, będziemy mogli wysłuchać audycji zrealizowanych w poszczególnych placówkach – dodaje Elżbieta Kossakowska odpowiedzialna za kampanię ”Bądź widoczny, bądź bezpieczny”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 4 =