RN
TwitterFacebook

3 osoby poszukiwane listami gończymi zatrzymane

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za przestępstwa dotyczące oszustw, kradzieży oraz narkotyków.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży w ostatnich dniach ustalili miejsca pobytu i zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi. Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy oraz mazowieckich policjantów został zatrzymany 57-latek, który był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd w Warszawie. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko 2 lat pozbawienia wolności za oszustwa.

Drugiego z zatrzymanych Prokuratura Regionalna w Białymstoku poszukiwała listem gończym do sprawy narkotykowej. 28-letni mieszkaniec Łomży trafił do aresztu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Ostatnią z osób poszukiwanych zatrzymali dziś rano łomżyńscy kryminalni na terenie powiatu kolneńskiego. 26–latka była poszukiwana listem gończym za kradzieże. Najbliższy rok i 3 miesiące mieszkanka powiatu kolneńskiego spędzi w więzieniu.

KMP Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *