RN
TwitterFacebook

Agnieszka Muzyk kandydatem PiS na prezydenta Łomży

Komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości poinformował dziś (26.06), że kandydatką partii rządzącej na fotel prezydenta Łomży będzie dr Agnieszka Muzyk.

Agnieszka Muzyk do tej pory pracowała w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, jako zastępca kierownika Wydziału Analiz i Badań oraz jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Przez ostatnie trzy i pół roku pełniła funkcję zastępcy prezydenta Łomży do spraw oświaty. Została z tego stanowiska odwołana 25 maja tego roku przez obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, który jak wyjaśniał, stracił wówczas zaufanie do swojego współpracownika.

9 komentarzy

 1. Aaaa Odpowiedz

  O szczęście niepojęte ?

 2. Hektor Odpowiedz

  To miasto upadnie. A PiS razem z nim.

 3. Sara Odpowiedz

  Ona jest tylko słupem i wy dokładnie wiecie…

 4. Zygmunt Biskup Odpowiedz

  Co wy wiecie o wygrywaniu wyborów… Hehe…

 5. Anna Odpowiedz

  Ma plecy…

 6. dziadek Tadek Odpowiedz

  I dobrze, Chrzanowski się nie sprawdził, podzielił i skłócił tylko łomżyński PiS i katolików. Wiele rzeczy w mieście rozgrzebał, a nie dokończył. Najlepiej mu wychodziło tylko nadmierne zadłużanie miasta i organizacje festynów disco polo, a z obietnic wyborczych niewiele zrealizował.

 7. romanek Odpowiedz

  dziadku a co ty wiesz akurat wszystko zrealizowal!!!paniusia ma plecy tadeo a nawet do wiejskiej kapeli sie nie nadaje

 8. Bania Odpowiedz

  Biskupie Tadeuszu

  Niech te słowa orędzia Jezusa do kapłana przypomnial po co jest powołanie.

  “Ja sprawiam w ruch twoja władzę i zmysły.a ty naduzywasz wszystkich mych dobrodziejstw aby mnie znieważyć, obrazic i wydzierac mi duszę…..
  Wybieram cię od wieków abyś pomagał prowadzić moje dzieło na ziemi…a ty z taką perfidia której powstydziłby się sam diabeł przyjales wszystkie moje dary a potem je zwróciłeś przeciwko mnie.
  …gdybyś grzeszył nieświadomie, przez słabość, ale jesteś kapłanem, wargi twe strzegą wiedzy, grzeszysz świadomie, w pełni światła że złośliwością wyrafinowana, grzeszysz mimo pacierzy które odmawiasz codziennie.mimo sakramentów które udzielasz i sam przyjmujesz mimo wyrzutów sumienia i przestróg mej laski.
  Wychowałem cię i wykarmilem jak syna a ty mną wzgardziłeś.
  Zdasz rachunek sumienia z całego życia, a szatan się zjawi aby się upomnieć o Ciebie. nie umarłem za niego – powie szatan, a przecież mi służył….słuszne by do mnie należał na wieki.”

  Pani Agnieszko…

  “Beda tam duszę zagubione z win kaplanow. Domagając się pomsty. Ten kapłan uwiódł nas do złego, złymi przykładami, wykopał pod nogami piekło aby tam wpaść razem z nim..”

  Czy warto?
  Czy pani wie w którym miejscu w życiu pani jest?

 9. dm Odpowiedz

  Muzyk, ustawa o IPN… Quo vadis PiS???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 4 =