RN
TwitterFacebook

Agnieszka Muzyk uhonorowana odznaką Primus in Agendo

Agnieszka Muzyk była wiceprezydent Łomży otrzymała dziś honorową odznakę Primus in Agendo. Odznaczenie zostało przyznane przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietę Rafalską. Jest ono przyznawane za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny. 

Jestem wzruszona bo to taki moment pewnego podsumowania, dla mnie to jest bardzo istotne, że w ministerstwie dostrzeżono aktywność osoby z Łomży. Ta aktywność nie byłaby możliwa, gdyby nie udało się do różnych pomysłów przekonać całych zespołów ludzi, czyli dyrektorów instytucji pomocy społecznej, pracowników instytucji społecznych, organizacji pozarządowych i bardzo serdecznie wszystkim dziękuję – mówiła Agnieszka Muzyk. 

Odznaczenie w imieniu minister Elżbiety Rafalskiej Agnieszce Muzyk wręczył wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, który, także w kilku zdaniach uzasadnił przyznanie odznaczenia. O uhonorowanie odznaką Primus in Agendo byłej wiceprezydent Łomży Agnieszki Muzyk wnioskował wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, jeszcze w kwietniu tego roku.

 

AM

5 komentarzy

 1. Pingback: Wręczenie odznaki „Primus in Agendo” pani Agnieszce Muzyk | Jarosław Zieliński

 2. Misiewicz ze śniadowa Odpowiedz

  h!!!Misiu też lubił orderki i odznaczenia…wiemy, jak się to skończyło….mam nadzieję,że w Pani przypadku będzie podobnie i biskup pomocniczy nie pomoże

 3. Zażenowana Odpowiedz

  Czy to jest jakis żart? Ta pani nie ma wstydu….

 4. Franek80 Odpowiedz

  No tak, kampania sie juz zaczela

 5. Piotr Odpowiedz

  Ja nie wiedzę jej szczególnych osiągnięć. ale przed wyborami oczywiście trzeba ją wyróżnić, PIS zdecydowanie nadużywa tych orderków, dziś już one nic nie znaczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *