RN
TwitterFacebook

Artystyczne spotkanie profesjonalistów i amatorów w Łomży [FOTO]

Bernadeta Krynicka, Agnieszka Muzyk, Wiesław Grzymała i wiele innych postaci znanych z życia publicznego oraz politycznego wystąpiło wczoraj (15.04) podczas III Wiosennego Koncertu Gwiazd w Łomży. Debiutującym artystom towarzyszyła łomżyńska Orkiestra Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego.

Artyści śpiewali i grali, a o to, żeby wszystko brzmiało czysto i przyjemnie zadbał Jan Miłosz Zarzycki. To już trzeci taki koncert. Pomysł tak się spodobał, że przyłączyły się kolejne osoby. Przed publicznością wystąpili: Ks. Andrzej Godlewski, Wiesław Grzymała, Jan Jarota, Krzysztof Kajko, Wawrzyniec Kłosiński, Lech Kołakowski, Alicja Konopka, Wojciech Kowalik, Bernadeta Krynicka, Maciej Listowski, Janusz Mieczkowski, Agnieszka Muzyk, Elżbieta Parzych, Andrzej Piechociński, Jacek Piorunek, Lech Szabłowski, Maria Tocka i Krzysztof Zemło. Wykonawców amatorów, wspomagał znany i ceniony artysta śpiewak Dariusz Wójcik.

Repertuar był mocno zróżnicowany. Między innymi muzyka ludowa, rozrywkowa, rap. Sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży zapełniona była po brzegi. I bardzo dobrze, bo cel był szczytny. Koncert połączony był ze zbiórką pieniędzy na rzecz Hospicjum pw. Św. Ducha w Łomży. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

MW

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *