TwitterFacebook

Becikowe z wejściówką do Parku Wodnego [VIDEO]

To będzie kolejne wsparcie rodzin, którym na świat przychodzą dzieci. W przyszłym roku do samorządowego becikowego, jakie funduje samorząd Łomży, dojdzie darmowy karnet 10-cio godzinny, do wykorzystania przez całą rodzinę w łomżyńskim Parku Wodnym. Wszystko po to, by zwiększyć ilość narodzin – uzasadnia prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.

Łomża jest jednym z tych samorządów, które fundują tak zwane samorządowe becikowe. Program został wprowadzony w życie w 2016 roku i jest dużym wsparciem dla rodzin, którym na świat przyszło dziecko. Ale nie o same pieniądze chodzi. Do czeku dołączane są gadżety, takie jak pięcioczęściowy komplet dla niemowlaka w roku 2016, kocyk dla dziecka z logiem miasta w roku 2017, a w roku przyszłym ręczniczki ze specjalnym logotypem.

 

To jeszcze nie wszystko. Aby rodzina mogła rozwijać się w duchu sportowym, do becikowego w roku przyszłym dojdzie karnet z 10-cio godzinnym, darmowym wejściem do Parku Wodnego.

Maksymalnie jednorazowo z karty będzie mogło skorzystać pięcioro członków rodziny. Jak ważne jest aktywne spędzanie czasu wolnego przekonują specjaliści, a korzystanie z karnetu nie będzie się ograniczało tylko do pływania, ale także do pozostałych propozycji typu wizyta w saunie czy grocie solnej.

Ufundowany karnet gwarantuje 600 darmowych minut do wykorzystania przez całą rodzinę w ciągu całego roku. Dodatkowo w roku 600 lecia Łomży do każdego becikowego dołączona będzie specjalnie na tę okazję wybita moneta. Taki grosik na szczęście.

mk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *