RN
TwitterFacebook

Bernadeta Krynicka: Jestem gotowa do pracy i jestem przekonana, że nikogo w tej kwestii nie zawiodę

Bernadeta Krynicka dyrektorem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Wczoraj (13.07.), w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łomży, pojawiło się odpowiednie zarządzenie w tej sprawie wydane przez prezydenta miasta, Mariusza Chrzanowskiego. Jestem gotowa do pracy i jestem przekonana, że nikogo w tej kwestii nie zawiodę – deklaruje była posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

– Czuję ogromną odpowiedzialność i zobowiązanie wobec miasta i mieszkańców. Chciałabym, żeby Łomża była jeszcze piękniejsza niż jest i zrobię wszystko, żeby tak było. Żeby było pięknie, kwieciście, czysto. Uważam, że rola Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej jest taka, żeby działać na rzecz mieszkańców i miasta. 

Nowa dyrektor spółki miejskiej chce, żeby w Łomży było więcej kwiatów oraz powstawały ulice tematyczne:

– Mam nadzieję, że uda nam się, i już wstępnie rozmawiałam o takim pomyśle, żeby powstał sad miejski, pasieka miejska, ogród ziołowy. Żebyśmy ekologicznie zadbali o pszczoły, o mieszkańców, żeby mogli korzystać. Wiem, że są takie tereny zielone, gdzie może powstać sad miejski do dyspozycji mieszkańców. Oczywiście musimy aplikować o środki zewnętrzne, bo to jest koszt. 

Przypomnijmy, że Bernadeta Krynicka wcześniej brała udział w konkursie na stanowiska dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

jt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 11 =