RN
TwitterFacebook

Bilans świąt na drogach w powiatach: łomżyńskim, ostrołęckim i wyszkowskim

Dwa wypadki ze skutkiem śmiertelnym, kilkadziesiąt kolizji i kilka przypadków jazdy pod wpływem alkoholu zanotowali policjanci z Wyszkowa, Łomży i Ostrołęki podczas świąt.

Najtragiczniejsze wydarzenia miały miejsce na terenie powiatu wyszkowskiego. W wyniku wypadku drogowego zmarł 14 letni chłopiec. Kolejne dwie ofiary zmarły w wyniku zderzenia czołowego, do którego doszło pod Wyszkowem. 25 latek jechał w kierunku Wyszkowa i z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny obu wydarzeń.

Natomiast policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży podczas świątecznego weekendu zanotowali 13 kolizji drogowych. Do najpoważniejszego doszło 1 kwietnia na Rondzie Solidarności gdzie zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, a policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali także 3 kierowców za jazdę pod wpływem alkoholu. Wszyscy będą odpowiadać teraz przed sądem.

Policjanci z ostrołęckiej komendy na drogach miasta i powiatu zanotowali jeden wypadek drogowy oraz 9 niegroźnych kolizji. Zatrzymano również 4 nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariusze z Ostrołęki biorąc pod uwagę tę liczbę zdarzeń uważają miniony świąteczny weekend za bezpieczny.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *