RN
TwitterFacebook

Być życzliwym jak uczniowie z łomżyńskiego „Mechaniaka” [FOTO]

Po raz czwarty w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży uczniowie i nauczyciele obchodzili Dzień Życzliwości pod patronatem prezydenta miasta. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi i świata oraz kreowanie emocji, które budują wzajemną życzliwość.

Tego dnia wszystkich wchodzących do szkoły uczniowie witali miłymi życzeniami. Odbyły się konkursy: plastyczny i fotograficzny. Młodzież głosowała na najżyczliwszego ucznia oraz nauczyciela „Mechaniaka”. Podczas przerw uczniowie mieli możliwość wykonania sobie fotografii w specjalnie przygotowanym na tę okazję kąciku, wcielając się w „Anioła Życzliwości”. W auli szkolnej odbył się wykład na temat idei wolontariatu wygłoszony przez panią Katarzynę Kuklińską ze Stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty”. Swoją życzliwość uczniowie okazali również mieszkańcom miasta poprzez wręczanie na ulicach i w autobusach MPK specjalnie przygotowanych na tę okazję ciasteczek z życzeniami od społeczności ZSMiO oraz sponsora.

Każda osoba, która odwiedziła, bądź odwiedzi szkolną stronę internetową: www.zsmio.pl ma możliwość sprawdzenia czy jest osobą życzliwą poprzez wykonanie specjalnie przygotowanego na tę okazję testu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *