RN
TwitterFacebook

Co z programem “mieszkanie plus” w Łomży?

W ciągu najbliższych 20 miesięcy w Polsce ma powstać 10 tysięcy mieszkań w ramach programu Mieszkania Plus. Zadeklarował wczoraj premier Mateusz Morawiecki. Wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki wierzy, że wśród tych 10 tysięcy znajdą się mieszkania w Łomży. 

Myśmy jako Zarząd Miasta wystosowali też prośbę – taką petycję – do pana premiera i do innych ministrów właśnie z prośbą o to, aby przyspieszyć te działania po to, abyśmy już na wiosnę mogli rozpocząć budowę budynku “mieszkania plus”. My jesteśmy gotowy, czekamy na ostateczne decyzje po stronie rządu – mówi wiceprezydent Łomży Andrzej Garlicki.

Jak zapewnia wiceprezydent Andrzej Garlicki Łomża jest w pełni przygotowana do programu.

BŚ / MU

1 komentarz

  1. Michał Kalinowski Odpowiedz

    Pan Garlicki jest niedouczony, nie ma czegoś takiego jak Zarząd Miejski. To nie korporacja ani spółka. Prezydenta wybiera suweren. Zastępcy Prezydenta są tylko pracownikami powołanymi przez włodarza. Mieszkańcy nie oddaja głosu na zarząd tylko na Prezydenta. Zarządy zakończyły się po zmianie ustawie o samorządach w 2002 roku. Ostatnimi wiceprezydentami w zarządzie miasta byli Panowie Janusz Nowakowski i Piotr Grabani. Kolejni byli już nie wice a zastępcami powołanymi przez Prezydenta, a nie wybieranymi przez radnych spośród siebie. Dziękuję za uwagę i gratuluje nie do uczonych ludzi zajmujących najwyższe stanowiska w mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *