RN
TwitterFacebook

Dariusz Piontowski: Pan Stypułkowski nie był oficjalnie desygnowany przez władze partii

W Łomży pogłębia się konflikt między prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, który przed wyborami samorządowymi został wyrzucony z Prawa i Sprawiedliwości, a miejskimi radnymi reprezentującymi to ugrupowanie. Ostatnio Andrzej Stypułkowski, zastępca prezydenta zapowiedział, że jako osoba, którą PiS wskazało na tę funkcję będzie interweniował na Nowogrodzkiej. Głos w sprawie zabrał Dariusz Piontkowski, szef podlaskich struktur partii.

Poniżej treść oświadczenia Dariusza Piontkowskiego:

Białystok 17.12.2019

Oświadczenie

W związku z oświadczeniem wysłanym do mediów 16 grudnia 2019 roku, przez Pana Andrzeja Stypułkowskiego, zastępcę Prezydenta Miasta Łomża o tym, że jest on oficjalnym reprezentantem Prawa i Sprawiedliwości we władzach Łomży, informuję, że Pan Stypułkowski nie był oficjalnie desygnowany przez władze statutowe naszej partii na stanowisko zastępcy prezydenta Łomży. Toczyły się co prawda rozmowy na temat ewentualnej współpracy z panem prezydentem, ale zakończyły się one niepowodzeniem.

Współpraca pana Andrzeja Stypułkowskiego z prezydentem Łomży, Mariuszem Chrzanowskim jest jego osobistym wyborem i nie oznaczała oraz nie oznacza istnienia koalicji, łączącej komitet skupiony wokół Mariusza Chrzanowskiego oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Z poważaniem
Dariusz Piontkowski
Pełnomocnik Okręgowy PiS
w okręgu nr 24

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *