RN
TwitterFacebook

Diecezja łomżyńska: Informacja o zmianach w funkcjonowaniu Kurii

„W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną uprzejmie informuję, że z polecenia Biskupa Łomżyńskiego Kuria Diecezjalna w Łomży będzie nieczynna aż do odwołania”czytamy w najnowszym komunikacie. Wszelkie sprawy należy załatwiać kontaktując się telefonicznie lub mailowo z pracownikami kurii według kompetencji.  

Informacja o zmianach w funkcjonowaniu Kurii Diecezjalnej

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną uprzejmie informuję, że z polecenia Biskupa Łomżyńskiego Kuria Diecezjalna w Łomży będzie nieczynna aż do odwołania. Wszelkie sprawy należy załatwiać kontaktując się telefonicznie lub mailowo z pracownikami kurii według kompetencji.  

Powyższa decyzja została podjęta z uwagi na możliwy kontakt pracowników Kurii z osobą zarażoną koronawirusem. W związku z tym zostały natychmiast podjęte działania przewidziane zarządzeniami służb sanitarnych.

Ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 30 czerwca 2020 r.

pg

6 komentarzy

 1. ksiądz Odpowiedz

  Podajcie do publicznej wiadomości zmiany na parafiach.

  1. Darek Odpowiedz

   Tajemnica pamiętnika nie wie o niej nikt? Wiedza tylko dla wtajemniczonych.

 2. Mirek Odpowiedz

  Kiedy zostaną podane zmiany personalne?

  1. Myślicielka Odpowiedz

   Taka tajemniczość to tylko pożywka dla różnych domysłów i spekulacji. Komu i czemu to ma służyć? I co dobrego z tego wyniknie, że w parafiach krążą wieści „dobrze poinformowanych”?
   A jeśli innych zmian -poza podanymi w Łomży- ma nie być, to co szkodzi otwarcie napisać: <>. Przynajmniej nie byłoby niepotrzebnego gadania.

 3. Rena Odpowiedz

  Czy zmiany w parafiach są aż takim tematem tabu,żeby je podawać na końcu wszystkich diecezji?

 4. Rena Odpowiedz

  Czy jest realna szansa,by w parafii Grabowo była jedna ranna stała msza święta?Czy trzeba się ciągle zastanawiać- rano czy wieczorem dziś …?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *