RN
TwitterFacebook

Diecezja łomżyńska. Kościół Ojców Kapucynów wraca do normalnego funkcjonowania

Zakończyła się już kwarantanna w Zakonie i Kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży. Od środy, 15 lipca, kościół zostanie otwarty dla wiernych.
 
Świątynia i zakon zostały zamknięte po tym, jak najpierw u sióstr służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej, a potem u jednego z braci potwierdzono koronawirusa. Jak poinformowali na swoich stronach w serwisie społecznościowym bracia, kwarantanna została zakończona, a kościół i zakon od 15 lipca wraca do normalnej działalności:
 
Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszego kościoła,
 
kwarantanna klasztoru kapucynów i kościoła w Łomży została zakończona, dlatego od jutra, czyli od środy 15 lipca, kościół jest otwarty, a Msze święte i nabożeństwa będą odprawiane tak jak przed kwarantanną: w dni powszednie o 6.30, 7.15, 8.00 i 18.00. W niedziele Msze św. będą odprawiane o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Spowiedź na początku każdej Mszy świętej.
 
W sprawach związanych z kancelarią parafialną (chrzty święte, śluby, pogrzeby) prosimy o kontakt pod nr telefonu +48506421261 w godzinach pracy kancelarii – wtorek, piątek i sobota 8.00-9.00 i 17.00-18.00.
 
Serdecznie dziękujemy dobremu Bogu za zdrowie wszystkich braci w klasztorze. Gorące podziękowania przesyłamy też za wyrazy wsparcia i modlitwę w naszej intencji w czasie kwarantanny. Dziękujemy również służbom za troskę o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.
 
Zapraszamy najserdeczniej na chwilę modlitwy do naszego kościoła i cieszymy się, że możemy znowu się w Wami spotkać.
 
Bracia Mniejsi Kapucyni z Łomży
 
oprac. pg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *